Zombi Vurmaca – Zombie Ragdoll

Dünyanın en çok eğlendiren ve bağımlılık yaratan zombi fizik oyunu Zombie Ragdoll, ölümcül silahlarla zombilere nişan alır, ateş eder ve onları yere serip seviyeleri tamamlarken size eğlence dolu saatler vaat eder.

Zombilerin istila ettiği bu fizik oyunuyla eğlence bombardımanına hazır olun. Oyunda kukla zombiler fizik kurallarına uygun şekilde hareket eder ve patlar. Bu ölümcül mücadelede zombileri yere sererken müthiş eğlenceli saatler geçirin. Oyunu oynamak acayip kolaydır. Tek yapmanız gereken ateş etmek için dokunmaktır. Fakat oyunda uzmanlaşmak zordur. Fizik oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre! Seviyeleri atladıkça yeni zorlukları aşmaya hazır olun ve zombi öldürme becerilerinizi geliştirin.

Zombie Ragdoll’un arayüzü ve oynama deneyimi tabletler için iyileştirildi. Bu eğlenceli zombi vurma oyununu hemen indirin ve oynayın. Herhangi bir optimize Android tablette HD grafiklerin ve sesin keyfini çıkarın.

Temel Özellikler:

♥Zombileri Vurmak için Onlarca Silah
♥Müthiş Zombi Patlatma Hissi
♥Dokun ve Patlat, Her Yaş Grubu için Eğlenceli
♥Acayip Bağımlılık Yaratan 140 Seviye
♥Harika Grafikler ve Komik Zombi Sesleri
♥Arkadaşlarınızda Facebook’ta Yarışın
♥Google Play Game Hizmetleriyle Entegredir

Oyun, daha keyifli olması ve arkadaşlar arasında rekabet etme fırsatı sunması için Google Play Game Hizmetleri ve Facebook ile tamamen entegredir. Facebook ve Google Play Game Hizmetlerine giriş yapın ve arkadaşlarınızla yarışın. Bakalım tüm seviyeleri en önce kim tamamlayacak?

Vurma oyunlarına veya “kanlı” oyunlara düşkün olmayan ebeveynlere veya kullanıcılara yönelik özellikler mevcuttur. Zombie Ragdoll oyununda ayarlar içinde daha az “kanlı” (çocuk modu) seçeneği de vardır. Bu oyun, kukla zombileri öldürdükçe seviye atlanarak ilerleyen bir fizik bulmaca oyunudur. Bu tür fizik bulmaca oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre! Bu eğlenceli zombi fizik oyununu hemen indirin!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Zombi Vurmaca – Zombie Ragdoll
Yapımcı
RV AppStudios
Kategori
Arcade Oyunlar
Android Sürümü
2.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
16

Leave a Comment