YouTube’da Ücretsiz Karaoke

Yokee™, Youtube’daki şarkıları söyleminizi, sesinizi göstermenizi ve içinizdeki yıldızı açığa çıkarmanızı sağlayan ücretsiz bir Karaoke uygulamasıdır!

Kalplerinden gelerek Yokee™ ile şarkı söyleyen milyonlarca Karaoke hayranına katılın:

ŞARKI SÖYLE, KAYDET, PAYLAŞ – KARAOKE TARZI!

* ŞARKI SÖYLE: Favori şarkıcılarınız tarafından söylenen şarkıları bulmak için farklı tarzlarda ve konularda sınırsız sayıdaki Youtube müzik videolarına göz atın. Ayrıca, istediğiniz dilde söyleyebilirsiniz!

* KAYDET: Bir şarkıyı seçtiğinizde, şarkı sözlerini söylerken sesinizi kaydedin, isterseniz eko veya yankı gibi özel ses efektlerimizden bazılarını ekleyebilirsiniz. Daha iyisine ulaşmak için istediğiniz kadar tekrar kayıt yapabilirsiniz.

* Facebook aracılığıyla performansınızı tüm dünyayla PAYLAŞIN, arkadaşlarınızın performanslarını dinlemek için bağlanın ve kayıtlarını değerlendirin.

ÜCRETSİZ OLARAK KALBİNİZDEN GELENİ SÖYLEYİN

– Yokee™, Youtube’un sınırsız sayıda şarkı ve video özelliğiyle ücretsiz şarkı söylemenizi sağlar. En iyi karaoke şarkıları ve şarkı sözleri için daima Youtube’u tarıyoruz ve her gün yeni müzik, şarkı ve video ekliyoruz.

– Favori hit şarkılarımızdan bazılarını karaoke şeklinde söylemek için YouTube sayfamıza göz atın: www.YouTube.com/user/YokeeChannel :

✪ Love Yourself – Justin Bieber
✪ 24K Magic – Bruno Mars
✪ Heathen – Twenty One Pilots
✪ 7 Years – Luke Graham
✪ Fight Song – Rachel Platten
✪ All Of Me – John Legend
✪ Let It Go – Idina Menzel
✪ Flashlight – Jessie J
✪ Chandelier – Sia
✪ All About That Bass – Meghan Trainor

Ve binlerce fazlası!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
YouTube’da Ücretsiz Karaoke
Yapımcı
Yokee™
Android Sürümü
Cihaza göre değişir
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
644

Leave a Comment