Vainglory

Ücretsiz, gerçek zamanlı çok oyunculu online savaş arenasında (MOBA) oynayabileceğiniz Halcyon Fold’a hoş geldiniz. Hızlı Arbede karşılaşmalarından rekabetçi Sıra oyunlarına kadar çeşitli oyun modlarının arasına dalın. Vainglory’de, sürekli artan ve şimdiden 30’u aşan Kahramanlardan birini seçip düşman Vain kristalini yok edin. Bu MOBA’da, çok para harcamanın değil, iyi stratejiler ve takım çalışmasının meyvelerini toplayın.

“Bu mobil platformdaki en iyi çok oyunculu deneyimlerden biri. Vainglory tam bir MOBA deneyimi sunuyor, her zaman elinizin altında.” —IGN

En İyi Mobil Oyun —2016 Global Mobile Awards

“Görseller, denge ve kontroller açısından çıtayı belirliyor.” —TouchArcade

Özellikler:

-Sıradan, Sıralama ve Arbede Oyun Modları
Vainglory, botlar veya canlı oyuncularla beraber veya bunlara karşı gerçek zamanlı MOBA savaşı sunuyor. İster loncanızla yükselin, ister beş dakikalığına oyuna bağlanın. Aradığınız oyun tarzını Vainglory’de bulacaksınız.

-30’dan fazla Oynanabilir Kahraman ve Kilidi Açılabilir Görünüm
Oyun tarzınıza uyan kahramanı seçin. Yüksek hasarlı bir kahramanla takımınızı yükseltin, ormana hakim olun veya Kaptan olarak takımınızın liderliğini ele alın. Daha sonra da kişiliğinize en uyan üç farklı kademede görünümü (ve mevsimlik özel sürüm görünümleri) toplayın!

-Mobil için Tasarlanmış Dokunmatik Kontroller ve E.V.I.L Motor
Vainglory’nin mobil için tasarlanmış oyun motoru ile 60 FPS kare hızıyla yoğun savaşlar yapın. Joystick kullanmanıza da gerek yok, Vainglory’nin nokta hassasiyetli dokunmatik kontrolleri 30 ms altında tepki süresine sahiptir. Basit bir deyişle, düşmana dokunun, düşman ölsün.

-Loncalar ve Takımlar
Birlikte oynayacak birini mi arıyorsunuz? Vainglory’nin dahili Lonca Bulucusu, kendi beceri seviyenizde bir oyuncu bulmanızı kolaylaştırır. Bir takım kurup sıralamada yükselin veya daha fazla ödül kazanmak için Loncanızla oynayın.

-Sandıklar ve Ödüller
Oyun içi para birimini toplayarak görünümler ve kahramanlar gibi kademeli muhteşem ödülleri ve çok daha fazlasını kazanın! Bonuslar almak ve büyük kazanç fırsatları yakalamak için, Gizemli Anahtarları bulun.

-Dünya Çapında Esports Mücadelesi
Vainglory’nin dünmya çapında birkaç bölgede resmi mücadele ligleri bulunur. Dönemsel turnuvaları ve canlı esports etkinlikleri, düzenli olarak yayınlanır.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Vainglory
Yapımcı
Super Evil Megacorp
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
13

Leave a Comment