Turbo Böcekler 2

Her yaştan çocuk (ve yetişkin) için mükemmel olan bu, şirin, inanılmaz derecede bağımlılık yapıcı böcek koşusu oyunu Turbo Bugs ile bir böceğin hayatını kurtar.

Böceklerin hayatının bir gününü tecrübe ederek bakış açını değiştir ve mümkün olduğunca uzun bir süre hayatta kalmaya çalış! Bir böceğin her gün başetmek zorunda olduğu bütün tehlike ve tehditlerle yüzleş!
Acımasız çocuğun ölümcül büyütecinden kurtulmak için, güvenli bir yere kaçışın esnasında seni yavaşlatacak bütün engellerden kaçınırken depar at, sıçra, fırla ve yuvarlan.

Hayatta kalmak istiyorsan, çabucak geçmek zorunda olduğun ormandaki dar yollarda ve yanıltıcı engellerde elinden geleni yap! Büyüteçli çocuğun seni yakalamasına izin verme, çünkü bu büyüteçten gelen ışın dokunduğu takdirde seni tosta çevirir.

Yıldırım hızındaki tepki ve reflekslerini sına ve küçük turbo böceğin hayatını kurtarmak için mümkün olduğu kadar uzun bir süre koş. Geçilecek dar köprüler, üzerinden atlanacak geniş açıklıklar ve kaçınılacak yanıltıcı kayalar var. Bunlar, bu bitip tükenmek bilmeyen kaçış oyununda seçtiğin yol boyunca koşarken dikkat etmen gereken engellerden sadece birkaçı.

Turbo koşunu sürdürmen çok yorucu olabilir, bu yüzden önüne çıkan bütün kirazları ve kavunları topla! Meyve, böceğini yükseltmene ve yeni rekorlar kırmana yardımcı olacak! Yol üzerinde bulunabilecek çeşitli güçlendirmeler için gözlerini açık tut ve onları kullanma fırsatını kaçırma! Onlar senin daha fazla hayatta kalabilmeni sağlamak ve o çılgın hedeflere ulaşmanı kolaylaştırmak için oradalar.

Favori böcek karakterini seç ve koşmaya başla!

Özellikler:
Seçilebilecek birden fazla böcek karakteri
Farklı Güçlendirmeler
Çılgın Hedefler
Bitip tükenmek bilmeyen bir koşu
Çekici 3D Grafikler

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Turbo Böcekler 2
Yapımcı
Amnesiapps.com
Android Sürümü
2.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
17

Leave a Comment