Tinder

Dünyanın en ateşli uygulaması – Forbes.

10 milyardan fazla eşleşmeye olanak sağlayan Tinder, bütün dünyada insanların tanışma şeklini değiştirmiş durumda. Tinder, bir flört uygulamasından çok daha fazlası. Yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak ve normalde asla karşılaşmayacağın kişileri keşfetmek için harika bir araç. Tinder’da yeni bağlantılar kurmak kolay ve eğlenceli—Bir kişiyi beğenmek için sağa, pas geçmek için sola kaydırman yeterli. Beğendiğin kişi de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Eşleşmelerine önce yazışarak sohbet et, sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluş ve yepyeni bir deneyim yaşa. İşte bu kadar basit!

• Tinder Social—Arkadaşlarınla beraber dışarı çıkıp yeni insanlarla tanış. Dışarı çıkmak için arkadaşlarını davet et ve buluşmak isteyen diğer gruplarla eşleş. Grup sohbetiyle partiyi başlat, planlarını yap ve bu gece dışarı fırla!

• Tanışmayı gerçekten çok istediğin bir kişi veya grup görürsen, Super Like göndermek için mavi yıldıza dokun veya yukarı kaydır

• Seçkin özelliklerden faydalanmak için Tinder Plus’a üye ol: Dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla tanışmanı sağlayacak Passport, ikinci bir şans veren Rewind, seni 30 dakika boyunca bulunduğun bölgedeki en popüler profil yapan ve her ay bir kere ücretsiz olan Boost, kalabalıktan sıyrılmanı sağlayacak fazladan Super Like’lar… Hepsi Tinder Plus’ta seni bekliyor.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Tinder
Yapımcı
Tinder
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
16

Leave a Comment