Sözlook

Sözlook, Türk internet kullanıcılarının takip ettikleri sözlükleri bir araya getiren bir uygulamadır. Eğer bir sözlük takipcisi iseniz veya bir konu ile ilgili yorumlara hızlıca ulaşmak istiyorsanız Sözlook tam size göre bir uygulama.

Uygulama pek çok sözlükte ortak olan “bugün”, “gündem”, “rastgele” ve “arama” özelliklerini destekler.

Şu anda desteklenen sözlükler :
– Cogito Sözlük
– Ekşi Sözlük
– İnci Sözlük
– İtü Sözlük
– Kötü Sözlük
– Santral Sözlük
– Uludağ Sözlük

(Eklemek istediğiniz sözlükler için lütfen iletişime geçiniz)

İPUCU : Tüm sözlükleri takip etmek zorunda değilsiniz. Seçenekleri değiştirmek istediğinizde ekranın sağ altındaki menü tuşu yardımıyla ayarlar ekranına ulaşabilirsiniz.

İPUCU : Bugün özelliği yeniden eskiye göre, gündem özelliği ‘entry’ sayısına göre, arama özelliği ise alfabetik olarak sıralanır.

İPUCU : Daha sonra erişmek istediğiniz başlıkları sağ üstteki yıldız simgesi yardımıyla favorilerim bölümüne ekleyebilirsiniz.

İPUCU : Örneğin, “bugün” kategorisini yenilemek istiyorsanız alttaki bugün simgesine tıklamanız yeterlidir.

İPUCU : ‘Entry’ içeriğini kopyalamak, paylaşmak veya tarayıcıda yeniden görüntülemek için içeriğin olduğu bölümün üstünde parmağınızı bir süre bekletin, seçeneklerin olduğu bir pencere görüntülenecektir.

NOT : Uygulama haftalar süren yoğun bir çalışmanın ürünüdür. Lütfen daha fazla kişiye ulaşabilmemiz için gerçekçi oy veriniz. Uygulamada olmasını istediğiniz özellikleri yorumlarda belirtiniz. Yeni özellikler sizlerin yorumları ile belirlenmektedir…

NOT : Uygulamada sözlüklere giriş yapılması, yeni başlık ve ‘entry’ eklenmesi gibi fonksiyonlar şu anda yoktur. Genel ihtiyaç daha çok okumak yönünde olduğu için bu özellikler 2014’ün ilk aylarında eklenecektir.

NOT : Şu anda uygulamanın ilk sürümünü kullanmaktasınız, gözümüzden kaçan hatalar olabilir, bir hata ile karşılaştığınızda geri bildirim yaparsanız çok seviniriz.

NOT : Uygulama ilk sürümünde hızlı olması için tasarlanmamıştır. Eski telefonlarda yavaş olabilir. Gerekli optimizasyonlar sonraki sürümlerde yapılacaktır.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Sözlook
Yapımcı
kodz.net
Kategori
Sosyal Uygulamalar
Android Sürümü
2.3.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
6

Leave a Comment