Slide Soccer – oyna!

135 ülkeden 4 milyonu aşkın kullanıcı, Slide Soccer keyfini çoktandır yaşıyor! Kolay oynanışı, farklı zemin ve top seçenekleri, bir de barındırdığı müthiş fiziksel beceriler ile Slide Soccer, bugüne kadarki en eğlenceli futbol oyunlarından biridir.

Slide Soccer, mobil cihazında top oynayabileceğin bir futbol oyunudur. Dünyanın dört bir yanından insanlarla çevrimiçi olarak kapışabilirsin. Bunun dışında, aynı cihazı kullanarak bir arkadaşınla beraber çevrimiçi ya da oldukça zorlu Yapay Zeka’ya (YZ) karşı çevrimdışı olarak da oynayabilirsin.

OYUN UZMANLARI TARAFINDAN ÖNERİLMEKTEDİR!:
– “Kesin eğlence vaat etmesi, kolay denetimi ve güçlü çoklu oyuncu kipi ile Slide Soccer, ‘olmazsa olmaz’ bir oyundur”. Vg2live.com
– “Slide Soccer, mobil futbol tarzına yeni bir soluk getirmektedir. Oynanış şekli, Angry Birds oyunu ile Langırt veya Shuffleboard oyunlarının bir araya gelişini andırmaktadır”.

————————————————-

Slide Soccer, üstün bir mobil futbol deneyimi yaşamanı sağlar.

TEMEL ÖZELLİKLER:
– Eğlenceli bir oynanış ve harika fiziksel beceriler.
– Arkadaşlarına ve dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyarak, Slide Soccer’da çok oyunculu oynama imkanını keşfet.
– Oldukça zorlu bir Yapay Zeka’ya karşı çevrimdışı oynama kipi.
– Farklı takımlarla Avrupa Şampiyonası’nda oynama imkanı.
– Çeşitli zorluk düzeylerinde ve çim, buz ve toprak saha gibi farklı zeminlerde seçimini yaparak ağır ya da ıslak zeminlerde becerilerini test edebilirsin.
– İsabetli ve kolayca şut çekebilirsin. Bu konuda uzman mısın? O halde, daha da pekiştir!
– Stratejini en iyi duruma getirmek üzere her senaryo için ideal olan topu (aşınmış deri, golf topu, rugby topu, buzlu zemine uygun bir top, vb.) seçebilirsin.

DAHA NE BEKLİYORSUN? Slide Soccer’de golleri sıralamaya başla!

En iyi olan oyuncu kazansın!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Slide Soccer – oyna!
Yapımcı
Ludei
Kategori
Oyunlar Spor
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
26

Leave a Comment