Redbros

Google Play 2016 Indie Oyunları Kategorisinin En İyisi
Beklediğiniz en iyi mobil oyun sonunda karşınızda! ‘Red Bros’ ; kahramanlarını parmaklarınızla kontrol edebileceğiniz, Aksiyon, Bulmaca ve Macera oyunudur. Otomatik oynayış sergileyen sıkıcı oyunların aksine, kendi taktiklerinizle, kahramanlarınızı yönlendirebilirsiniz. Kahramanlar, emirlerinizi sabırsızlıkla bekliyorlar. Hadi, şimdi Kule’ye gir, düşmanlar tarafından esir alınmış kahramanları kurtar ve onlarla İskelet Kral’ı yoket.

Birliklerinizi parmaklarınızla kontrol edin
Parmaklarınızla herhangi bir şekil çizin. Birlikleriniz çizdiğiniz şekilde formasyon değiştirecek. Böylelikle kendi taktiklerinizi oluşturun. Tek seferde 20 savaşçı kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz onları ikiye bölüp farklı yerlere gönderebilirsiniz. Zafer, parmaklarınızın ucunda!

Tuzaklar mı? Düşmanlarını tuzaklarına çek!
Tuzaklar genellikle sinir bozucudur… Fakat bilmediğin şeyler var. Tuzakları avantaja çevirebilirsin. Tuzaklardan kaçın ve tuzağa siz düşeceğinize onları tuzaklara çekin. Tebrikler, işte bahsettiğimde buydu.

Çeşitli bulmacalar!
İskelet Kral, kahramanları durdurmak için Kulesinde bazı bulmacalar oluşturmuş. Ama bunlar senin için çocuk oyuncağı değ.. Eyvah! Acele et yoksa tuzaklar ateşlenmek üzere.

Muhteşem Büyüler!
Meteorlar! Oklar! Bombalar ve Işınlanma! Düşmanlarını yok etmek için bu harika büyüleri kullan. Büyüleri kullanmak için istediğin bölgeye sürükle ve bırak. İşte böyle! Meteor kullanarak 10 canavarı yokedebilirsin. Bekle bir dakika! Nereye ışınlanıyorsun?

Seçebileceğin bir çok kahraman var!
47 adet Red Bros kahramanı mevcut! Farklı güçlerde ve farklı silahlarla, sadece senin emrini bekliyor. Farklı güçlerdeki onlarca kahraman içerisinden sana özel olanı bul ve yenilmez birliğini oluştur.

100 Bölüm mü? Hayır, daha, daha , DAHA fazlası var!
Muhteşem zaman geçirmeniz için 100 den fazla bölüm oluşturduk. Görevleri tamamla, ve güçlü birlikler oluştur. Daha iyi bir deneyim için her ay daha fazla yeni bölüm oluşturmak için uğraşıyoruz.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Redbros
Yapımcı
PlayHard.Lab
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
98

Leave a Comment