Plants vs. Zombies™ Heroes

Kahramanlarınızı çirkin ve inanılmaz süper güçlürden toplayın ve savaşacağınız takımınızı kurun. Yeni karakterler keşfetmek ve güçlü rakiplerle yüzleşmek için yola çıkın. İlk defa mobil ortamda bitkiler veya zombiler olarak oynayabileceksiniz. Yeni bir savaş filizleniyor.

KAHRAMANLARINIZI TOPLAYIN
20 benzersiz bitki ve zombi kahramanı toplayın aralarından seçim yapın ve savaşta kullanacağınız güçlerinin kilidini açın. Her kahramanın süper güç seçimi takımınızın kazanma stratejisini oluşturacaktır.

TAKIMINIZI OLUŞTURUN
Her kahramanın bir mürettebatı olmalı. Bildiğiniz ve sevdiğiniz Plants vs Zombies karakterlerinden, bitki ve zombi takım arkadaşları toplayarak kendi ekibinizi kurun ve becerilerinizi geliştirin. Yüzlercesini keşfedeceksiniz. Uyumlu takım arkadaşlarını seçerek yıkıcı kombinasyonlar deneyin, farklı stratejiler oluşturun. Takımınızı hızlı bir şekilde oluşturmak, yeni stratejiler denemek ve yeni karakterler topladığınızda takımınızı otomatik yükseltmek için Auto Team Builder’i kullanabilirsiniz.

DAHA FAZLA MACERA
Her aksiyon dolu çarpışmanın ardından Plants vs Zombies evreninde yeni seviyeler açılacak haritada ilerleyin. Beyni susayan bitkiler veya botanik düşmanları ile savaşın. Herkesin izlemesi gereken farklı bir yol var. Zorlu güçleri zorlu yeteneklerle karşılaştırın ve onları efsanevi ödüller için yenin.

ARKADAŞLAR VE AİLE İLE OYUN
Heyecanlı gerçek zamanlı maçlarda diğer oyuncuları alırken ekibinizi test edin. En ateşli düşmanlarınızı yenmek için kazanın ve Crazy Dave’den günlük görevleri tamamladığınızda bankanıza paranızı atın. Bakalım sonuçta bahçenin kahramanı kim olacak. Cesaretinizi toplayın – Savaş devam ediyor!

Bu oyun 13 yaşından büyükler için internet ve sosyal paylaşım sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Plants vs. Zombies™ Heroes
Yapımcı
ELECTRONIC ARTS
Kategori
Klasik Oyunlar
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
32

Leave a Comment