Online Kafa Topu

Online Kafa Topu tüm dünyada 20 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan ünlü bir online futbol oyunudur. Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla canlı 1’e 1 maçlar yapıp özel güçlerle oyunun kaderini değiştirebilirsiniz! Maç kazandıkça taraftar sayınızı arttırıp kazandığınız altınlarla da karakterinizi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz!

Öne Çıkan Özellikler:

20 milyona yakın oyuncu ile birlikte oynama

200’e yakın farklı futbolcu ve yüzlerce çeşitli karakter aksesuarı
Maçlara heyecan katan özel güçler
Farklı işletim sistemlerinden oyuncularla birlikte oynama desteği
Gerçekçi stadyum atmosferi ve ses efektleri
Arkadaşlarla 1’e 1 maç yapma
Çevrimdışı modu (İnternetsiz oynama imkanı)
Haftalık sezonda büyük ödül kazanma şansı
Takım kurma ve takım maçlarında takımı şampiyonluğa taşıma
Sürekli rekabet ve genel liderlik sıralaması
Etkinlik ve promosyonlar
Güncellemeler ile eklenen yeni karakterler
Akıcı ve hızlı oynanış
Farklı oyun modları
Eski cihazlarda da yüksek performans

FARKLI OYUN MODLARI İLE DAHA FAZLA EĞLENCE
Hem online hem offline olarak oynayabileceğiniz oyunun online modunda haftalık sezonlara girerek ödül kazanma şansı yakalayabilir, eğlence modunda stres atabilir ya da arkadaşlarınız ile bire bir rekabet edebilirsiniz. İnternet bağlantınız olmadığında offline moda girerek size verilen görevleri tamamlayarak altın ödüllerini toplayabilirsiniz.

SÜPER GÜÇLER İLE MAÇIN KADERİNİ DEĞİŞTİRİN!
Ateşli şut, buzlanma, büyük kale, görünmezlik, klon kaleci ve benzeri toplam 11 adet olan özel güçler maç esnasında rakiplerinize karşı avantajlar elde etmenizi sağlar. Fakat bu özellikleri doğru zamanda kullanmanız çok önemli! Çünkü her bir özel güç farklı bir özel gücü etkisiz hale getiriyor. Pusuya yatmış bir avcı gibi rakiplerinizin kullanacağı özellikleri takip edin ve onları gafil avlayın!

SEZONDA MÜCADELE EDEREK ŞAMPİYONLUK HEYECANI YAŞAYIN!
Her hafta cuma akşamı saat 20.00’da sıfırlanarak yeniden başlayan sezona katılarak en yüksek puanı elde edip birbirinden güzel gerçek ödüller kazanabilirsiniz. Teknolojik kulaklıklar, drone’lar, kameralar ve buna benzer daha bir sürü ödül sizleri bekliyor!

KAZANDIĞIN ALTINLAR İLE KENDİ ZEVKİNE GÖRE FUTBOLCUNU OLUŞTUR
Markete girerek kendinize özel bir futbolcu yaratabilirsiniz. Karakter, forma, ayakkabı, kuyruk, şapka ve gözlük gibi aksesuarlardan en çok hoşunuza gidenleri alarak kombinleyebilir, maçlarda çok daha havalı gözükebilirsiniz. 100’den fazla futbolcu ile birlikte yüzlerce aksesuar markette sizleri bekliyor!

HER HAFTA DÜZENLENEN ETKİNLİKLER İLE SOSYALLEŞİN
Hem oyun içerisinde hem de Facebook sayfamız üzerinden düzenlenen etkinlikler ile ödül kazanarak oyunda daha fazla altına sahip olabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde düzenlenen pek çok etkinlik ve yarışma ile oyuncularımıza oyun için ödüller dağıtıyoruz.

Hemen şimdi oyunu ücretsiz indir, hünerlerini sergile, altınları kazan, şampiyon ol!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Online Kafa Topu
Yapımcı
Masomo Gaming
Kategori
Oyunlar Spor
Android Sürümü
3.0 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
76

Leave a Comment