Omni Swipe-Küçük,Hızlı

Elleriniz artık cep telefonunuzun tutsağı olmayacak. Bir elinizi özgür bırakıp diğer işlerinizi yapın!
Omni swipe, BİR EL ve BİR KAYDIRMA; istediğinizi yapın!
Omni Swipe favori uygulamalar, ayarlar ve gelen bildirilere sadece tek eli kullanarak kullanışlı şekilde erişmeyi sağlar.
Sadece ekranın alt sol veya sağ köşesini herhangi ekranda sürterek hemen kişiselleştirilebilir radyal menüsü açarak favori uygulama ve ayarları tek parmağın erişiminde tut. Diğer erişilebilirlik araçlarından farklı olarak Omni Swipe onu kullanımda göstermek için sürtene kadar gizli kalır.

Wuuhuu! Omni Swipe’ın Google tarafından araçlar kategorisindeki en fazla yükselen uygulamalardan biri olduğunu farkettim, aynı zamanda Google Play Anasayfasında 30 defadan fazla özel seçildi! Teşekkürler, Google!

Her türlü durumda “Omni Swipe” uygulamasını ekranınızın sol veya sağ alt köşesinden kaydırarak çıkarın. Yapabilecekleriniz:
1. Hiçbir ayara gerek olmadan, en sık kullandığınız uygulamaları bulun ve açın;
2. Yeni yüklediğiniz veya yakın zamanda kullandığınız uygulamaları bulun ve açın; pek çok uygulama içeren listenizde kaydırmakla uğraşmanız gerekmez;
3. Wi-Fi, Bluetooth, el feneri vb. gibi yaygın biçimde kullanılan genel ayarları açın ve kapatın…
4. Etkileşim: Bildiri çubuğunu aşağı sürtmeye gerek kalmadan son bildirileri al. En önemli kişileri ve onların kullanışlı ve çeşitli yöntemlerini tut.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Omni Swipe-Küçük,Hızlı
Yapımcı
Holaverse Group
Kategori
Araçlar Uygulamalar
Android Sürümü
4.0 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
36

Leave a Comment