Narcos: Cartel Wars

Lütfen sabırlı ol, oyun güncellendikten sonra ilk açılış biraz zaman alabilir.
Oyun yüklemesi normalden biraz uzun sürebilir. Oyun yeni içerik indirebilir.

Güç. Sadakat. Savaş. Mal.

NARCOS’un resmi oyununda kendi kartelini oluşturmanın hiçbir sakıncası yok.

Popüler televizyon dizisi NARCOS’un resmi oyununda, tehlikeli ve bir o kadar da heyecanlı kartel liderliği rolüne bürün. Kaba kuvvetle liderlik etme veya sadakat yoluyla saygı toplama arasında kararını ver. Bazen kötüler de iyi şeyler yapar… Sonunda şuna karar vermelisin: “Plata o Plomo”?

NARCOS
Bir operasyonu yönetmenin inceliklerini El Patron’un kendisinden öğren ve Murphy ile Pena gibi ajanlar aracılığıyla otoritelerle olan “ilişkini” yönet. Dizideki içeriğe gelen güncellemeler ve heyecan verici etkinliklerle birlikte Narcos dünyasına adımını at.

İşe al ve inşa et
Plata seç, Sicario’ları işe al ve savunmanı inşa et. Farklı Sicario’lar topla, onların seviyesini artır ve üssünü savunmalarını sağla ve üretime bonuslar ekle.

Sicario’larını
Plomo’yu seç ve diğer oyuncu kartellerinden yüksek değere sahip olan kaynakları ele geçirmesi amacıyla ölüm mangalarını yönetmesi için fedaini gönder.

Kâr
İşleyen tesisler ve laboratuvarlar bulunduran bir orman malikânesi inşa ederek operasyonunu geliştir. Gelirini en üst düzeye çıkarmak için kaçakçılık hatlarını ve planlarını seç.

İttifaklar
Kartel oluşturmak için diğer oyuncularla bir araya gelin, egemenlik için bir günden fazla süren harekâtlarda düşman kartel yerleşkelerini kuşatın.

Ortada kazanılması gereken bir güç ve para var. Şu andan itibaren hiçbir yer güvenli değil.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Narcos: Cartel Wars
Yapımcı
FTX Games LTD
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
22

Leave a Comment