MARVEL Spider-Man Unlimited

*** SPIDER-VERSE’DEN 130’DAN FAZLA KARAKTERLE RUNNER OYUNU OYNA! ***

Hikaye odaklı bir sonsuz runner oyununda en büyük tehlikeye karşı savaşta tüm Marvel Örümcek Adam ve Örümcek Kadınları topla, birleştir ve dövüş!

İnanılmaz Spider-Verse şampiyonlarından bir ordu oluştururken Marvel Süper Kahraman film ve çizgi romanlarından fırlamış aksiyon dolu bir hikayeyi deneyimle. Kendilerinin sonsuz sayıda versiyonunu New York’ta açtıkları boyutsal geçitten geçirmeye çalışan Belalı Altılı’yla savaş! Bu inatçı bela boyuttan boyuta geçerek her birini yok ediyor. Ama o belalı oyunlar burada son bulacak!

GREEN GOBLIN (1. SAYI), VULTURE (2. SAYI), ELECTRO (3. SAYI), KUM ADAM (4. SAYI), DR. AHTO (5. SAYI) VE MYSTERIO (6. SAYI) BURADALAR! Belalı Altılı’dan sonra seni neler bekliyor? Belki Venom ile sallanabilir, Yenilmezler ile takım olabilir, Örümcek Gwen ile yuvaya dönüş yaşayabilir, Kahramanların Savaşı’nı başlamadan durdurmaya yardım edebilir ve daha bir sürü şey yapabilirsin!

İLK ÜCRETSİZ ÖRÜMCEK ADAM OYUNU!
• İlk Örümcek Adam ağlı koşu oyunuyla heyecanı yakala! Kaos dolu Manhattan’da 7’den fazla farklı Marvel ortamında sallan, koş ve dövüş!
• Eşsiz oyun akışıyla bir runner oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle dövüş, sallan, duvara tırman ve hava dalışı yap!
• Her sayıda 5 patron savaşı ve 25 görevle Öykü modunda oyunlar oyna! Etkinlik modunda muhteşem ödüller veren yeni günlük ve haftalık etkinlikler! Ya da sınırsız modda lider panosunda yüksel!

İLK HİKAYELİ KOŞU OYUNU!
• Devam eden olaylara dayalı macera: Belalı Altılı, her şeyi yok ederek boyuttan boyuta geçiyor ve sırada dünyamız var! Ama bu sona erecek… İnanılmaz Örümcekler, Yenilmezler, Sembiyotlar ve diğer Süper Kahraman şampiyonlardan oluşan bir orduyla!
• Boyutsal Örümcekler, her kötünün farklı versiyonları ve Nick Fury, Mary Jane ve Kara Kedi gibi ikonik karakterlerle, Örümcek Adam’ın 50 yılı aşan film ve çizgi roman içeriğine ev sahipliği yapan inanılmaz Marvel Evreni’ne açıl!
• Örümcek Adam çizgi romanlarına sadık kalmak için deneyimli bir Örümcek Adam çizgi roman yazarıyla birlikte yazıldı!

BİR OYUNDAKİ EN ÇOK ÖRÜMCEK… YENİ ÖRÜMCEK KADINLAR DAHİL!
• Marvel evreninden fırlayan Üstün Örümcek Adam, Kızıl Örümcek, Üst Düzey Örümcek Adam ve hatta Yenilmezler çizgi romanlarından Nick Fury de dahil neredeyse sonsuz sayıda Süper Kahraman şampiyonla koş, topla ve oyna!
• Her biri kendi oyuniçi avantajına sahip Örümcek kartlarını toplayıp, kaynaştırıp seviyelerini yükselt. Üstelik onları Manhattan’daki erkek, kadın ve çocukları kötülüklerden kurtarmanı sağlayacak örümcek operasyonları görevlerine de gönderebilirsin!
• SÜREKLİ OLARAK ÇIKAN YENİ ÖRÜMCEK ADAM KARAKTERLERİ!
Sonsuz koşu oyunlarının, Stan Lee çizgi romanlarının, Yenilmezler film karakterleri ve ücretsiz Süper Kahraman oyunlarının hayranı olan çocuklar ve yetişkinler için!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
MARVEL Spider-Man Unlimited
Yapımcı
Gameloft
Kategori
Aksiyon Oyunlar
Android Sürümü
4.0 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
51

Leave a Comment