Major GUN : teröre karşı savaş

Teröristler, manyaklar ve psikopatlar bugünün dünyasını tehdit etmektedir. Onları vurman, imha etmen, parçalaman gerek (ya da onları kaybolmaları için başka şekilde ikna etmen gerek). Cephaneliğimize muhteşemliğine doyamayacaksın: makineli silahlar, tüfekler, av tüfekleri, el bombaları, keskin nişancı tüfekleri… artı başka öldürücü eşyalar. Beklediğin her saniye terörist gruplar güçleniyor ve limanları, metroları, petrol kuyularını ele geçiriyorlar… Hareket geç! Lanet olası indir düğmesini tıkla ve intikam al!

Bağımlılık yapan Arcade tarzı bir oyun olan ve sana en iyi sınırsız silahlı atış tecrübesini yaşatacak olan MAJOR GUN oyununu çok seveceksin!

Teröre karşı tek kişilik ordu olarak mücadele ederken yeteneklerini geliştir. Harika silahlardan oluşan cephaneliğini yükselt ve göreve en uygun olanını seç. Keskin nişancı tüfekleri, av tüfekleri, hafif ve ağır makinalı tüfekler – hepsiyle oynayabilirsin. Çeşitli düşmanlara karşı dövüş becerilerini test et. İster ateş et, bıçakla, havaya uçur – kendi yöntemlerine göre oyna, yeter ki onları öldür ve rehinleri kurtar.

Müthiş 3D Grafikleri
Birbirinden farklı mekanlar, ortamlar, patlamalar hepsinden var. Liderler ile dövüşüp hayatta kal ve tüm mekanların kilidini kaldır. Her aşama diğerinden tamamen farklıdır, harika şekilde düzenlenmiş tüm 3D çevreler kendilerine hastır. Tüm bunlar çizgi roman tarzında sunuluyor ve sen buna bayılacaksın.

Birçok Oyun Modu
100’ü aşkın görev var! MAJOR GUN birçok oyun moduna sahiptir.
Hücum görevlerinde bölgeyi düşman askerlerinden temizle ve rehineleri kurtar. Hayatta kalma modunda hızını ve isabet oranını test et. Keskin nişancı modunda en iyi atışçı kim göster. Zorlu özel görevleri bitirmeye çalış ya da son mücadelede lider ile karşılaş ve onu öldür.
MAJOR GUN seni haftalarca eğlendirecek her şeye sahiptir.

Benzersiz seviyeler ve düşmanlar
MAJOR GUN hırslılar için en iyi FPS oyunudur!
– Gerilimli çatışma durumlarında atış kabiliyetini geliştir
– Çeşitli düşmanları bul ve onları imha et: kanun kaçakları, acımasız katiller ve psikopatlar
– Yükseltme, Para ve silah kazanmak için günlük görevleri bitir
– İlk yardım kiti ve adrenalin ara
– Bitirdiğin her görev için en fazla üç yıldız kazan. En iyi MAJOR GUN kim öğrenmek için arkadaşlarınla karşılaş!
– Rütbeni acemiden başlayarak yükselt, kim bilir belki bir gün binbaşı olursun?

En iddialı Silah Cephanesi
MAJOR GUN tam sana göre! Boş şarjör yok!

Bu özel fırsatı kaçırma ve tüm dünyada özel kuvvetler tarafından kullanılan bu 30 silahlı deneme şansını yakala!

Farklı türlerde 4 Tabanca, 6 makinalı tüfek, 8 saldırı tüfeği, 4 av tüfeği, ağır makineli tüfekler (minigun dahil), 4 keskin nişancı tüfeği dene.
Tüm silahlar yükseltilebilir! İçinde çeşitli eşyaların olduğu sandıklardan satın al: silahlar, mühimmat veya silahlardan oluşan özel setler.

Çeşitli Konumlar
Major Gun görevleri aksiyon filmlerini aratmayan ortamlarda oynanmaktadır.
Limanı ele geçir, işgal altındaki metro istasyonunu tüm düşmanlardan temizle, çöl sıcağı ile mücadele et!

21. yüzyıl savaş alanlarından son derece tehlikeli gerçek düşmanlar!
Özel harekatlara, keskin nişancı ve hayatta kalma görevlerine katıl, tehlikeli liderleri bul ve imha et.
Nişan al, ateş et, mekanları ele geçir, silah arkadaşlarını kurtar, rehineleri koru, nükleer silahların ateşlenmesini önle, çeşitli tabanca, tüfek ve çok daha fazlasını test et!

En iyi oyun deneyimi için bu oyun en az 1GB RAM’a gereksinim duymaktadır. 512MB RAM’a sahip cihazlar desteklenmemektedir.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Major GUN : teröre karşı savaş
Yapımcı
byss mobile
Kategori
Aksiyon Oyunlar
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
8

Leave a Comment