King of Thieves

Arcade, platform ve çok oyunculu PvP tarzlarının bir harmanı olan bu eşsiz oyunda cevherleri çal, savunmanı inşa et ve arenalarda birlik savaşlarına katıl! Dünya çapındaki 50 milyonun üzerinde oyuncu ile mücadele et! Kendi hırsız birliğini kur ve düşmanların zindanlarına gizlice gir. Oyundaki en korkulan hırsız olmak için altınları ve parlak cevherleri çal!

AKLINDA OLSUN: Bu oyun, aşırı derece bağımlılık yapar ve kaçınılmaz bir şekilde arkadaş sayını artırır.

TEMEL ÖZELLİKLER:

KOLEKSİYONUNU OLUŞTURMAK İÇİN HAZİNELERİ ÇAL. Çalmak eğlencelidir! Dünyadaki en zengin hırsız olabilmek için diğer oyunculardan cevherleri ve altınları topla.

GANİMETİNİ KORU. Diğer hırsızların hazine depona sızıp soygun yapmalarını önlemek için bir zindan savunma hattı tasarla. Sonra bir kenara geç ve bir bir tuzaklarına düşmelerini seyret. Muhaha!

BİRLİĞİNE KATIL VE ARENALARDA DÖVÜŞ. Güvenilir hırsızlar bul ve diğer birliklere savaş ilan et. Destansı ödüller kazanabilmek için zafere giden yol boyunca farklı arenalarda birliğine liderlik et!

TAHTI GÖZÜNE KESTİR. Maceraya atıl, yeteneklerini geliştir ve liderlik tablolarında yükselmek için dünya çapındaki oyuncular ile mücadele et. Hırsız yeteneklerini iyileştirmek için tahtını yükselt.

GİYSİLERİNİ ÖZELLEŞTİR. Karakterinle birebir örtüşen, klas bir kostüm seç. Sürüden ayrıl.

GEZ, DOLAŞ, KEŞFET. 112 tek oyuncu modlu seviyede çevikliğini sına ya da kullanıcıların oluşturduğu içeriklerle dolu yeraltı dünyasına dal.

Bu zorlu göreve hazır mısın? Öyleyse oyun başlasın!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
King of Thieves
Yapımcı
ZeptoLab
Android Sürümü
Cihaza göre değişir
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
8

Leave a Comment