Kill Shot Bravo

Cep telefonları ve tabletler için üstün birinci tekil şahıs vurucu deneyimine hoş geldin. Silahlarını yükleme ve 5 yıldızlı FPS düzeltmeni alma vakti!

Düşman arazisinin derinlerindeki gizli savaş görevlerini tamamlamak için ölümcül saldırı pusucu silahlarıyla, saldırı tüfekleriyle, makineli tüfeklerle ve en son askeri donanımla kendini donat!

KILL SHOT BRAVO’NUN YENİLİKLERİ

200’ÜN ÜZERİNDE GÖREV

Bir Özel Kuvvetler askeri olarak eğitilen sen, tüm dünyada gizli görevleri gezecek, barışçıl bir dünyanın önüne çıkan düşman kuvvetlerini ve terörist kuruluşları ortadan kaldıracaksın.

Orman dağı aralıklarında gerilla savaşından, Akdeniz adalarındaki keşif görevlerine kadar, terör tehditlerini arayarak dünyayı gezeceksin.
Muharebenin seyrini değiştirmek için araçlara el koy! Bir jipin arkasında vadiler boyunca yakın savaşta gezin veya tehlikeli helikopter görevlerinde hava yollu düşman tehditlerini yok et.
İşgal edilen binalara girmek için ihlal görevlerini tamamla ve herhangi bir tehditten onları temizle! Çok oyunclu saldırı görevlerinde bir düşman saldırısında bütünüyle hayatta kal ve rakibini yen.
En iyi pusucu gözetleme noktalarını bulmak için ortamlarda hareket et ve bütünüyle önemli Kill Shot’ı al!

Düşman tehditlerini ortadan kaldırmak için avında daha fazla gizli konumu ziyaret et. Dünya güvenliğine yönelik en tehlikeli tehditler karşısında savaş alanı savunmasının ön cephesisin!

DÜŞMANLAR
Her biri kendi güçlü yanları ve savaş hedefleri olan farklı düşman türleriyle karşılaş.
Uçan Uçaklar, Dış Giysili Askerler, Makinistler, Ağır Silahlı Askerler, Düşman RPG’leri, Nişancılar, Tüfekçiler ve Komanda Bombacılarını ara ve etkisiz hale getir.

CANLI PVP PUSUCU DÜELLOLARI
PvP modundaki canlı dereceli Oyuncu ve Oyuncu maçlarında diğer gerçek pusuculara karşı becerini test et!
Avlanmadan önce avcı ol!
Düşman tehdidi üzerinde bölge belirlemek için ısı ölçerini kullan.
Hedefini bul. Nişan al. Ateş!

BİRLİKLERE VE İKRAMİYE OLAYLARINA KATIL
Bu kez tek başına savaşmayacaksın! Diğer oyuncularla güçlü birlikler oluştur ve yüksek riskli görevleri başarıyla tamamlamak için birbirinize yardım edin.
Kaçmalarından önce, kafalarındaki ikramiyelerle düşmanları keşfet ve öldür!
Arkadaşların, yüksek değerli hedefleri işaret ederek ve düşmanları ortadan kaldırmana yardımcı olarak görevlerde sana katılabilir.
Diğer oyuncularla taktik tartışmalara izin vermek için Tam Sohbet işlevi.

ÖZELLEŞTİR
Avatarını özelleştir ve savaşı lehine çevirmek için Ek Özellikler kazan!
Kasklar, üniformalar, vücut zırhları, gözlükler, yüz maskeleri, eldivenler, botlar ve daha fazlası dahil havalı Donanımların kilidini aç ve bunları donat.
Her zafer ile taze bir Kill Shot anı edin! Şimdi, eksiksiz vuruş için hedefine yönelik son tur yakınlaştırma olarak Kill Shot kamerasını SEN kontrol ediyorsun!

GOOGLE PLAY LİDER PANOLARI VE BAŞARILAR
Rakip Birliklere karşı tek başına veya Birliğinle yüksek puanlar için rekabet et.
Ölümcül pusucu becerilerini sergileyerek Başarılar kazan.
Ek ödüller ve başarılar kazanmak için haftalık Sınavlara gir

Kill Shot 17 yaş üzeri olarak derecelendirilmiştir ve sık/yoğun gerçekçi şiddet içerir. Bu uygulamayı indirerek Hothead’in Kullanım Şartları’na (www.hotheadgames.com/termsofuse) bağlı kalmayı kabul etmiş olursun ve Hothead’s Gizlilik Politikası’na (www.hotheadgames.com/privacy-policy) tabi olursun.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Kill Shot Bravo
Yapımcı
Hothead Games
Kategori
Aksiyon Oyunlar
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
44

Leave a Comment