Galaxy S8 Samsung Klavye

Galaxy S8 Samsung Klavyeden, Galaxy S8 Samsung Klavye arka plan, Galaxy S8 Samsung Klavye yazı tipi ve Galaxy S8 Samsung Klavye ses ile indirin.

Galaxy S8 Samsung Klavye, Galaxy S8 Samsung Klavye duvar kağıtları ve Galaxy S8 Samsung Klavye temel arka planları olan bir Klavye (daktilo) temasıdır. Bu güzel klavye (daktilo), Galaxy S8 Samsung Klavye tasarımını seven kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. Galaxy S8 Samsung Klavye ücretsiz indirin ve uygulayın, Android telefonunuzu stilleyin. Galaxy S8 Samsung Klavye, daha hızlı ve pürüzsüz bir mobil işletme deneyiminden yararlanmanıza izin vermek için tasarlanmıştır.

Galaxy S8 Samsung Klavye, Instagram, Messenger, BeeTalk, Facebook Lite, ES Dosya Gezgini Dosya Yöneticisi, Facebook Lite ve benzeri gibi farklı IM Uygulamalarında kullanılabilir. Galaxy S8 Samsung Klavye, bu uygulamalarda daha hızlı ve kolay yazmanıza yardımcı olabilir.
Galaxy S8 Samsung Klavye aynı zamanda Samsung (Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy J7, Samsung Galaxy Note7), Huawei (Huawei P9, Huawei P8, Huawei Mate 9, Huawei Mate 8 , Huawei Onur 8), Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z4, Sony Xperia Z3, Sony Xperia XZ, HTC (HTC 10, HTC Bir A9, HTC Bir X9, HTC Desire 10 Pro).

Galaxy S8 Samsung Klavye giriş yöntemi nasıl uygulanır?
Not: Önce Klavyeyi indirmeniz gerekir.
1) Galaxy S8 Samsung Klavyey’i indirin, KURUL düğmesine dokunun.
2) Google Play Store’dan “Klavyemizi” (daktiloyu) indirin. “Klavyemiz” (daktilo) yüklüyse lütfen UYGULA düğmesine dokunun.
3) Klavyemiz “(daktilo) kurulduktan ve yüklendikten sonra, Galaxy S8 Samsung Klavye telefonunuza otomatik olarak yüklenecektir.

Galaxy S8 Samsung Klavye Cildi’in Ana Özellikleri ve işlevleri:

Hareketle Yazma: Kaydırma (kaydır) Yazmayı deneyimlemek için tuşlarla geçiş yapın.

Ses Yazma (girdi): Benzersiz sesinizi yazmak için.

Otomatik Düzeltmeler: Klavye size yazdığınız kelimelere dayalı kelimeler tamamlama önerileri ve sonraki sözcük tahmini sağlar.

Güçlü Tahmin: Klavye, girmek istediğiniz kelimeleri tahmin etmek için Yapay Zekayı (A.I.) kullanır.

Tema Merkezi: Anime, siyah, 3D, kafatası, pembe, kırmızı, mor, aşk, beyaz, mavi, müzik, ejderha, altın, karikatür, panda, yeşil, kız, futbol, ​​kurt, grafiti de dahil olmak üzere tema kategorilerinin her çeşidini bulma , Yaşamak, araba, neon, kedi, aslan, joker, spor,. Sevdiğiniz tüm temaları Klavye Tema Merkezimizde bulabilirsiniz.

Ton temalarını dokunma: Klavyenizdeki (daktilo) dokunmatik tonunu farklı temalarla kişiselleştirin. Piyano temasıyla yazarken bir piyanist ol veya Mekanik Klavye (daktilo) temasının daktilo tonuyla retro git.

Özelleştirilebilir fontlar: Her tema eşleşen yazı tipi stiliyle gelir; dolayısıyla seçtiğiniz temanın daha dolgun bir deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Gelecekte daha fazla yazı tipi stili hazırlanacak, sevdiğiniz yazı tipi stilini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sevimli emoji: Kelimelerin duygularınızı ifade etmek için yeterli olmadığını düşünüyorsanız, bir emoji göndermeyi deneyin! Sohbetlerinize daha eğlenceli vakit geçirebilmeniz için Keyboard’da (daktilo) geniş bir emoji seçkisi önceden kuruldu!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Galaxy S8 Samsung Klavye
Yapımcı
Personalized Design
Kategori
Araçlar Uygulamalar
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
110

Leave a Comment