Fantasy Manager Football 2017

FANTASY MANAGER 2017 – EN SON FUTBOL MENAJERİ! Beşiktaş J.K., Fenerbahçe SK, Real Madrid ve daha birçok takımı yönetin. Dünya genelinde 1.000’den fazla RESMİ OYUNCUYA imza attırabilir ve 20’den fazla RESMİ KULÜBÜ yönetebilirsiniz. Ya da kendi takımınızı oluşturabilir ve binlerce kullanıcıyı yenebilirsiniz. Bu yıl eklenen tüm yeni özellikler hakkında bilgi edinin.

TELEFONUNUZ İÇİN EN ÇOK BAĞIMLILIK YAPAN MENAJER OYUNU
Sizin takımınız. Sizin kulübünüz. Oyuncularınıza imza attırın, antrenman yapın, meydan okuyun, binlerce rakibi yenin ve RAKİPLERİNİZİ KORKUTUN!

DAHA FAZLA OYUNCUYLA KONTRAT YAPIN, DAHA FAZLA KULÜBÜ YÖNETİN
Kayıt Cristiano Ronaldo, De Bruyne, Higuaín, Agüero, Totti, Cavani, Benzemá, Bale, James, Silva… gibi iyi kulüpleri: Real Madrid CF, Paris Saint-Germain, Chelsea FC, Besiktas J.K., Fenerbahçe SK, gibi takımların forvet, orta saha, defans ve kalecileri ile kontrat yapın. Oyunculara antrenman yaptırın, seviyelerini yükseltin, yeteneklerini geliştirin ve ilk dakikadan itibaren sahaya sürün. Çok çalışırsanız, yenilmez bir takımınız olacaktır.

FUTBOLDAN İYİ ANLAR MISINIZ? LİGE HAZIR MISINIZ?
Lig gibi uzun bir mücadele futbolu ne kadar iyi bildiğinizi ortaya çıkaracaktır. Fantasy Manager oyunu Lig üzerine kuruludur ve her maçta bütün gücünüzü kullanarak bir üst klasmana yükselmek için mücadele etmeniz gerekir. En iyilerle oynayın ve futbolu herkesten daha iyi bildiğinizi kanıtlayın.

RAKİPSİZ OLACAKSINIZ
En iyi forvetleri alın ve rakip defansın onları daha görünce nasıl titrediğini seyredin. Rakiplerinizi nasıl yenmek istediğinizi siz seçin: Bire bir maçlar ya da turnuvalar. Rakipleriniz hazır olsun!

ARKADAŞLARINIZA VE BİNLERCE BAŞKA KULLANICIYA KARŞI OYNAYIN
Arkadaşlarınız sizinle oynamak, oyunda ilerlemenize yardım etmek ve elbette SİZİ YENMEK isteyecektir!

FANTASY MANAGER FOOTBALL oyununu ücretsiz olarak indirin ve bir resmi takımın veya kendi oluşturduğunuz takımın başına geçin.

Bir sonraki sürümle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Fantasy Manager Football oynadığınız için teşekkür ederiz!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Fantasy Manager Football 2017
Yapımcı
FROM THE BENCH
Kategori
Oyunlar Spor
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
33

Leave a Comment