Dungeon Keeper

“EA sürekli inlik cinlik peşinde, bir o kadar da eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun yapmış. Çok popüler olacağı kesin.” – Inside Mobile Apps

“Kule savunması tarzı oyunlara, gerçek zamanlı strateji oyunlarına ve klasik Dungeon Keeper’a bayılıyorum. Bu oyun bahsettiğim formül sırasını tam olarak takip ediyor.” – VGMarket oyun test görevlisi

Şeytani zeka. Feci taktikler uygula, düşmanlarına üstünlük sağla! En iyi yeraltı sığınaklarını yap ve işini görecek şeytani güçleri topla. Bu bir kule savunması (ama kule yok) ve savunmadan çok bir saldırı!

EMRİNE AMADE KORKUNÇ BİR ORDU!
Troller, huysuz şeytanlar, metresler ve büyücüler: kötülerden oluşan ordunu kur ve rakibini yok etmek için özel saldırılar düzenle.

İŞE KOYULMA ZAMANI
Ustaca kurulmuş tuzaklar ve zindan tasarımıyla savunmanı güçlendir ve işgalcilere engel ol. İşkence odası veya karanlık kütüphane gibi odalar inşa ederek saldıranlara acılarla dolu şok edici sürprizler yap.

KÖTÜ OLMAK İYİDİR
Düşman zindanlarına saldır ve kaynaklarını yağmala. Kuvvetlerini harekete geçirerek çivili tuzaklar, toplar, ve zehirli tohumlar gibi birçok zorluğun üstesinden gel. Düşmanlar çok mu geldi? Onları tavuğa dönüştür! Hand of Evil™’da (Şeytanın Eli) ustalaşarak yok edici büyü saldırıları düzenle.

VURDUĞUN YERDE GÜLLER AÇAR
Bazı kölelerin daha çok motivasyona ihtiyacı vardır. İblislerini tokatlayarak daha hızlı çalışmalarını sağla.

GÜÇBİRLİĞİ YAP – BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR
Dünyanın dört bir yanından oyuncularla birlik ol. Yeni ittifaklarında köleleri paylaşabilecek, kaynak oluşumunu artırabilecek ve özel birlik başarıları kazanabileceksin.

CİHAZINI DUNGEON KEEPER İLE KİŞİSELLEŞTİR
Telefonunun zil sesini Dungeon Keeper rap yaparak arkadaşlarını etkile. Ayrıca İblislerini her an görmek için arka planı Dungeon Keeper canlı duvar kağıdı yapabilir ve sana bakmadıkları anlarda yaptıkları tuhaflıkları izleyebilirsin.

Daha ne bekliyorsun, Bekçi? Google Play’in şeytani boyutta en eğlenceli oyununu oyna!

KAZ. TASARLA. EGEMEN OL! Dungeon Keeper’da kötü olmak iyidir!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Dungeon Keeper
Yapımcı
ELECTRONIC ARTS
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
9

Leave a Comment