Dosya Yöneticisi (File Manager)

Dosya Yöneticisi ile tüm dosyalarınızı verimli bir şekilde yönetin! Clean File Manager, sezgisel arayüzü ile ister cihazınızda, ister microSD kartta isterse bulutta depolama hesaplarınızda depolanmış olsun tüm dosyalarınızı ve klasörlerinizi kontrol etmenize izin verir.
Clean File Manager ile istediğiniz depolama alanındaki tüm dosyalarınızı kolaylıkla kopyalayabilir, taşıyabilir, yeniden adlandırabilir, silebilir, bulabilir, paylaşabilir, keşfedebilir, sıkıştırabilir ve başka yöntemlerle düzenleyebilirsiniz.

Bulutlar ile daha fazla depolama seçeneği: Dropbox ve Google Drive gibi birden fazla bulutta depolama hesabının tümünü tek bir uygulama ile destekler. Ayrıca microSD kart ve USB OTG sürücü (destekleniyorsa) gibi harici depolama alanlarınıza da erişebilirsiniz.

Dosyaları sıkıştırarak disk alanından tasarruf edin: Depolama alanınızda yer açmak için dosyaları Zip, RAR, Tar, Tar.gz, Tgz, Tar.bz2 ve Tbz arşiv formatlarında sıkıştırın ve arşivden çıkarın.

Uygulama yöneticisi: Yüklü olan Android uygulamalarınızı ve oyunları kontrol edin ve yedekleyin, arkadaşlarınızla paylaşın ya da eski yazılımlarınızı kaldırarak bellekte yer açın.

Akıllı dosya gezgininiz: Cihazınızın dahili depolama alanında, microSD kartta veya bulutta depolama hesaplarında saklanan dosyaları arayın, açın, yeniden adlandırın, taşıyın, silin veya paylaşın. Animasyonlu GIF’ler de dahil olmak üzere resimlerinizi hızlıca taramak için muhteşem dahili resim galerisini kullanın.

Çoklu dil seçeneği: Clean File Manager 29 dili destekler, bunlar: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Flemenkçe, Japonca, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Endonezyaca, Rusça, Lehçe, Portekizce, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Arapça, Norveççe.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Dosya Yöneticisi (File Manager)
Yapımcı
Maple Media
Kategori
Araçlar Uygulamalar
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
1.941

Leave a Comment