Cradle of Empires

Sıkıcı, Özgün olmayan 3’lü eşleştirme yapbozları hüküm sürdüğünde ve tüm umutlar kaybolduğunda hepsi tek bir oyunda toplanır… Cradle of Empires! Seçilmiş kişi ol ve zengin hikâye akışı, heyecan verici maceralar ve büyüleyici karakterler ile bu macera dolu 3’lü eşleştirme oyununda eski imparatorluğun kalıntılarından yükselmesine yardımcı ol!

Cradle of Empires heyecan verici ancak havalı, durgun ve kendinde bir aile-arkadaş macerasıdır. Sizin eşleştirme, inşa ve toplama becerilerinize meydan okuyan nefes kesici bir destana götürür. Nimiru ve Mısırlı göçmenlerin yardımıyla Amrun’un lanetini dağıtabilir ve eski medeniyeti önceki görkemine geri döndürebilirsiniz. Adım atın ve kötüye karşı iyinin zaferinin gizli silahı olun!

OYUNU ÖZEL YAPAN NE?
● Benzersiz oynanabilirlik harmanı: Aynı anda maç yaparsın, büyük bir şehir inşa edersin ve bir maceraya atılırsın … Ne kadar da harika bir şey bu?
● Mega boyutlu macera: Benzersiz karmaşalar, heyecanlı görevler ve unutulmaz karakterler ile bu macera dolu öyküye dalacaksınız.
● Eski şehirler ve medeniyetler: Kötünün yok ettiği şehirleri yeniden inşa etmenize yardımcı olacak 3’lü eşleştirme seviyeleri oynayarak kaynak toplarsınız.
● Farklı oyun modları: 6 farklı 3’lü eşleştirme modu oynarsınız, başka bir yerde bulamayacağınız bir çeşitlilik.
● Çok sayıda güçlendirici: Bir dizi bonus, güçlendirici ve tılsım kazanabilirsiniz – bunları kullanarak kendi stratejinizi geliştireceksiniz.
● Düzenli güncellemeler: Gelecekteki güncellemelerde yeni binalar, görevler, bonuslar, seviyeler ve yepyeni medeniyetler ile yeni maceralarınız hiç bitmeyecek.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Cradle of Empires
Yapımcı
Awem Games Limited
Kategori
Bulmaca Oyunlar
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
10

Leave a Comment