CM Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster

Cheetah Mobile, CM Security “Telefon Güvenliği: Sadece Telefonu Değil, Gizliliğini De Korur” şeklindeki yeniden tanımlanmış misyonuyla Security Master Antivirüs ve VPN’ye yükseltildi. Security Master Antivirüs ve VPN, Antivirüs, Gereksiz Dosya Temizleme ve Telefon Hızlandırıcı (Pil Koruyucu ve İşlemci Soğutucu) gibi ihtiyacın olan özellikleri belirlemek için telefon durumunu analiz eden Akıllı Teşhisi sunar. Ayrıca, çevrimiçi etkinliklerini korumak için SafeConnect VPN ile gizlilik korumasını güçlendirdik.

★SafeConnect VPN
Security Master Antivirüs ve VPN ücretsiz VPN, proxy ve engel kaldırmayı sunar. Diğer VPN hizmetlerinin aksine “Hotspot Kalkanı Ücretsiz VPN Proxy” özelliği olan SafeConnect VPN günlük kullanıcılar için tasarlanmıştır. SafeConnect VPN’nin güvenli ortamı korsanları engelleyebilir. SafeConnect VPN ile güvenli artırmak için sanal konumlar uygulayabilir ve favori içeriklerine özgürce erişebilirsin. Security Master Antivirüs ve VPN sadece cihazını korumaz, aynı zamanda banka bilgileri, özel mesajlar ve tarama geçmişi gibi sızmaları engellemek için çevrimiçi veri aktarımını da korur. Yakında dünya çapında kullanılabilir olacak.

★Akıllı Teşhis
Bu işlev, telefonunun ihtiyacı olan çözümü akıllı şekilde analiz eder. Telefonu güvenli, temiz ve pil dahil olmak üzere sanki yeniymiş gibi en iyi şekilde tutar!
Antivirüs – Security Master Antivirüs ve VPN 1 numaralı antivirüs motoru tarafından desteklenir. Tüm virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları tarar ve bulur, telefonunu ve kişisel bilgilerini kötü amaçlı, casus yazılım ve korsanlara karşı korumak için virüs ve kötü amaçlı yazılımları siler.
Gereksiz Dosya Temizleme – Gereksiz dosyalar telefonunda otomatik olarak birikir, Security Master Antivirüs ve VPN bunları algılar ve gerektiğinde boş alan açar veya 1-dokunuşla önbelliği ve gereksiz dosyaları temizler!
Telefon Hızlandırma, Pil Koruyucu ve İşlemci Soğutucu – Yüksek cihaz sıcaklığı ve hafıza kullanımı özellikle pil şarjı ve oyun oynama esnasında performansı etkiler. Bu işlev, telefon ve pilini soğuk tutar, hatta pil ömrünü bile uzatabilir!

★Uygulama Kilitleme
Security Master Antivirüs ve VPN, Uygulama Kilitlemeyle uygulamaların gizliliğini korur. Bluetooth ve Wi-Fi, aramalar, uygulamalar, ayarlar, fotoğraflar, WhatsApp ve diğer tüm uygulamalar gibi öğeleri korur. Ayrıca, kimsenin okumaması için uygulama bildirimleri/sohbet önizlemeleri kilitlenebilir!
Uygulama Kilitleme ile uygulamaları PIN, desen veya parmak iziyle kilitleyebilirsin. Parmak izi kilidi parmak izi sensörü olan Samsung ve Android 6.0+ modellerde desteklenir. Ekran kapandıktan sonra uygulama yeniden kilitleme süresini özelleştirebilirsin.

Gizli Özçekim – Security Master Antivirüs ve VPN uygulama gizliliğini korur. Yanlış Uygulama Kilitleme şifresi giren davetsiz misafirlerin otomatik resmini çeker ve seni e-postayla uyarır. Telefonunu güvende tutar ve tüm davetsiz misafirleri tespit eder.
Gizlilik kapağı – Security Master Antivirüs ve VPN, Uygulama Kilitleme aktifken kilit ekranını gizler ve gizliliğini güvende tutar. Hiç kimse bilmeden gizliliğini koruyabilirsin!
Tema – Yüzlerce Uygulama Kilitleme veya kendi fotoğraflarınla kilit ekranını kişiselleştir.

★Bildirim Temizleyici
Security Master Antivirüs ve VPN, gereksiz bildirimleri tarar ve temizler. Telefonunu rahatsız edici ve can sıkıcı bildirimlerden uzak tutar ve daha hızlı performans göstermesini sağlar!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
CM Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster
Yapımcı
Cheetah Mobile (AppLock & AntiVirus)
Kategori
Araçlar Uygulamalar
Android Sürümü
Cihaza göre değişir
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
288

Leave a Comment