Buz Devri: Buzul Patlaması

Bir sürü yeni renkli karaktere ve buzul kahramanlarına ek olarak Sid, Mamut, Diego ve Scrat ile 3’lü eşleştirmeli bir BUZ DEVRİ bulmaca macerasına atıl! Yazın çıkacak gişe rekorları kıran BUZ DEVRİ: BÜYÜK ÇARPIŞMA’yı da içeren BUZ DEVRİ temalı ortamlarda seyahat ederken, bir sürü hızlı ve eğlenceli mücevher patlatmalı seviyeleri oyna

GİZLİ FİLM İÇERİKLERİ – Scrat’ın asteroitini çok gizli bir konuma götür ve bu yaz dünya çapında tüm sinemalarda yayınlanacak yeni BUZ DEVRİ filminden karakterleri içeren özel bölümleri oyna!

KAHRAMAN GÜÇLERİ – En sevdiğin BUZ DEVRİ kahramanlarını çağır ve Scrat Depremi, Crash ve Eddie’nin Keseli Sıçan Partisi gibi özel güçlendirmelerle zafere doğru ilerle.

FİLM TEMALI DÜNYALAR – Yeni bölümlerin ve mücevher eşleştirmeli bulmacaların kilidini açtıkça Buz Vadisi, Dinazor Dünyası gibi BUZ DEVRİ temalı bir sürü ortamda seyahat et.

SÜRÜYE KATIL – Arkadaşların maceranın parçasıdır! Skorlarını geçmeye çalış, ilerleme haritasında onları geç veya canlar, güçlendirmeler ve başka hediyeler göndererek onlara yardım et.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Buz Devri: Buzul Patlaması
Yapımcı
Zynga
Kategori
Arcade Oyunlar
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
32

Leave a Comment