busuu ile İngilizce Öğrenin

Sadece İngilizce öğrenmekle kalmayın, ona aşık olun! İngilizce öğrenmek busuu ile olduğundan daha eğlenceli ve kolay olamazdı. Dünya çapında halihazırda busuu kullanan 50 milyonun üzerindeki kişinin yardımıyla İngilizce öğrenin. Google tarafından Android için “Mutlaka edinilmesi gereken uygulama” seçilen busuu’nun İngilizce konuşmayı öğrenme uygulaması, günde sadece birkaç dakikada yeni bir dil öğrenmenin en iyi yolu! Bu yüzden, haydi, hemen şimdi indirin.

İNGİLİZCE ÖĞRENME UYGULAMASI
Busuu size, sizin eğitim hedeflerinize göre uyarlanmış tamamen interaktif bir kurs ile İngilizce öğrenme fırsatı sağlıyor.

Yabancı bir dil öğrenmek inanılmaz derecede ödüllendirici bir deneyim ve ciddi şekilde güven arttırıcı. Seyahat deneyiminizi tamamen değiştirin, işe alınabilirliğinizi arttırın, yurt dışında okuyun veya çalışın ve daha da iyisi yeni insanlarla tanışın ve hayat boyu süren arkadaşlıklar geliştirin!

ÖZELLİKLER
★ Kelime bilgisi & dilbilgisi üniteleri, sesli diyaloglar, dil oyunları ve interaktif testler ile İngilizce dilinin temel prensiplerini öğrenin.
★Pratik yaptığınız alıştırmaları gönderin ve anadilini konuşan kişiler becerilerinizi mükemmelleştirmeye yardımcı olsun.
★Öğrenme hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak için kendinize kişisel bir hedef belirleyin.
★Sizin öğrenme tarzınıza uygun kişiselleştirilmiş dil öğrenimi, mümkün olan en kısa zamanda ustalaşmanızı sağlar.
★Özel dil eğitimi ile en önemli 150 konu ve 3000 kelimeyi öğrenin.
★Ne kadar öğrendiğinizi görmek için, bilginizi eğlenceli kısa sınavlar ve kelime oyunları ile test edin.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
busuu ile İngilizce Öğrenin
Yapımcı
busuu Limited
Kategori
Eğitim Uygulamalar
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
42

Leave a Comment