Bloody Roads, California

Bloody Roads, California-da kendine bir Motosiklet Kulübü (MC) kur.

Bloody Roads, California-da chopper, motosikletçi ve kirli sokaklar, bunların hepsi mevcut. Kendine bir Motosiklet Kulübü (MC) kur ve diğer motosikletçilerle rakiplerine karşı savaş. Bloody Roads, California-da sen yasadışı rolunu kabul etdin ve başka motosikletçiler kendi güçünü sokakların kralına teslim etmek ister. Taktik ve strateji kullanarak hedefe ulaş ve diğer oyunculara karşı savaş.

Motosikletçiler ve yasadışı işler hakkında hikaye:

İşlerin iyi gidiyordu, polis beni yakalayıp hapise atana kadar. Silah, kızlar, birikmiş para – parmağım kolay paranın olduğu her yerde idi. Herseyim vardı ve hiçbir şey beni rahatsız etmiyordu. Sonda polisler beni yakaladı ve eski hayatıma hoşçakal demek sorunda kaldım.

Neiseki ellerinde bana karşı fazla delil yoktu. Buna rağmen üç yıl Rikers adasında geçirmeli oldum. Dişarıda gezinti zamanı birisi MC-in başkanı olmak deyenemeye kalktı. Genelde hapisanen kuralı: hiçbir şeyi görmemek, duymamak ve söylememekdir. Ve tabii karışmamak. Ama MC üyeleri dürüst insanlar. Onlara güvenmek olar. Ve onlar bunun arkasında dururlar. Benim buna basit bakmamamın tabii bir nedeni vardı. Kendi işlerimle uğraşmak yerine, MC üyeleri beni borçlandırdılar bğve ben MC katıldım. MC oluşumu beni haliyle etkilemişti.

Üç yıl sonra ben özgürdüm ve hapisene beni deyişdirmemişdi. Fakat yeni bir şeyler demenin zamanıydı. Kendimi bildim bileli chopper gezmeyi seviyordum. Motosikletim benim için bir araçtan öte idi. Fikirlerim hayata geçmek üzere idi, kendi MC kurmak ve sokakları motosikletimle ve arkadaşlarımla huzursuz yapmaktı.

Ne yapmalısın:
Hapisaneden kurtuldun ve yer altı dünyada kendi bölgenle ve MC sıfırdan başarılı gangster kariyeri başla. Hedefin MC genişlendirmek ve diğer motosikletçilerin yardımıyla vilayetler işkal etmekdir. Nüfuzunu genişlendirmek için para kazan ve diğer oyuncuları yoksun burakarak onlara saldır. Dikkatli ol! Polislerin gözu heryerde, fakat onlara rüşvet vermek onları işlerine karışmalarına izin verme ve uzak tutmaya çalış.

Beceri ve taktikle sokakların kralı ol ve onları acımasız şiddetle yönet.

Oyun zamanı seni bekliyen şeyler:
Bloody Roads, California oyuncuların taktik, beceri ve stratejik düşünmesini gerektiren bir strateji ve inşa oyunudur. Aşağıdaki özellikler oyuna dahil ve eğlenceli saat sağlamaktadır.

Kendi Motosiklet Kulübü’nü kur

• Diğer oyuncuların motosikletçilerine karşı sokak savaşlarında yarış
• Chopper otur ve imparatorluğunu kur
• MC genişlendirmek için dövme salonlardan, barlardan ve diğer kurumlardan para kazan
• İşlerin yürümesi için motosikletçilerini eğit
• Kendi kurallarına göre oyna ve farklı taktikler dene
• Bu çok oyuncu taktik ve kurma oyunuyla eğlen

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Bloody Roads, California
Yapımcı
seal Media
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
311

Leave a Comment