APUS Başlatıcı: Küçük, Hızlı

APUS kendi APUS Kullanıcı Sistemi üzerinden dünya çapında 300 milyon kullanıcıya sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

APUS Başlatıcı ile, APUS Mobil Arama kullanarak uygulamalar veya web siteleri kolayca bulabilir, APUS Boost kullanarak cihazınızın hızını artırabilir, Apus Power+ ile pil ömründen tasarruf eder ve APUS Temalar ve Duvar kağıtları ile ana ekranınızı kişiselleştirebilirsiniz.

APUS Başlatıcı Özellikleri:

● Öncelik Uygulamaları ve Akıllı Klasörler – elverişli otomatik kategori veya kullanımına göre ana ekranda sıralanır uygulamaları bulun.
● Boost – oyunlar, uygulamalar ve her zamankinden daha hızlı mesajlar arasında geçiş yapabilirsiniz, böylece tek dokunuşla cihazınızın RAM temizleyin.
● Mobil Arama – web, eğlenceli uygulamalar / oyunlar, arama ve sağ ana ekrandan telefon ya da tablet uygulamaları bulabilirsiniz.
● Radar – gerçek zamanlı olarak yakın uygulamalar trend keşfedin.
● Duvar kağıdı – Ana ekran için yeni nefes kesen HD duvar kağıtları ayarlayın. Dünya çapında APUS kullanıcılarla Photo Story ile favori duvar kağıtları paylaşın.
● Temalar – Yeni temalar indir, ücretsiz, aylık ekledi.
● Free Swipe – hızlı bir şekilde son kullanılan uygulamalar menüsünü ve cihazınızın sistem ayarlarını açmak için Ücretsiz Swipe sekmesini kaydırın.
● Newsfeed – trend haberleri okuyun veya sağ ana ekranda sadece bir tokatlamak ile web’de arama.
● Gelişmiş App Market – basit bir düzen ile zahmetsizce App Market göz atın.
● Ekran Geçiş Efektleri – Geçiş efektleri ile ekranlar arasında çevirin şekilde özelleştirin.
● Güç + – Cihazınızın pil ömrünü uzatın ve pil kullanımını izlemek.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
APUS Başlatıcı: Küçük, Hızlı
Yapımcı
APUS Group
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
122

Leave a Comment