Angry Birds Evolution

Mahalleye yeni bir sürü geldi. Pistlerin diğer tarafından gelen yüzden fazla yepyeni Angry Birds karakterini kuluçkadan çıkar, topla ve evrimleştir ve hazır başlamışken domuzları da Kuş Adasından kov.

Bir şey domuzların sürüler halinde Kuş Adasında toplanmasına neden oluyor ve kuşlar bir kez daha yumurtalarının tehdit altında olduğunu hissediyor. Durdurulamaz, evrimleşmiş süper kuşlardan oluşan bir ekip toplayıp domuzların saçmalıklarına sonsuza kadar son vermek sana kalmış. Ya da en azından bir daha böyle bir numara çekmelerine kadar…

Sürünü topla, bir araya getir ve evrimleştir.
100’den fazla çılgın, yeni Angry Birds mü?! Daha büyük bir yuvaya ihtiyacımız olacak. Sürü her zamankinden daha büyük ve daha kötü. Kendi ekibini kur, süper yetenekleri birleştir ve kuşlarını evrimleştirerek mükemmel hallerine getir.

Destansı bir maceraya çık.
Kuş Adası’nda karanlık bir şeyler dönüyor. Etrafta neden bu kadar çok domuz var? Gizemli Bacon A.Ş.’nin arkasında kim var? Kartal Gücü ne? Zindan anahtarlarını kim kaybetti? Cevapları bul – yalnızca Angry Birds Evolution’da.

Bomba gibi savaşlarda domuzları ez geç.
Yumurta çalan domuzlardan daha kötüsü nedir? 90’dan fazla türde yumurta çalan domuz, işte budur. Korsanlar, ninjalar, turistler – birilerinin burayı temizlemesi gerekiyor. Göğüs göğüse savaşta tüyler havada uçuşsun ve domuzları pılını pırtını toplayıp buradan gitmeye zorla.

Haftalık etkinliklere katıl.
Muhteşem ödüller kazan ve haftalık etkinliklere katılarak ekibine ekstra nadir kuşlar ekleme şansı yakala. Tek başına katıl ya da diğer klanlarla rekabet etmek için arkadaşlarından oluşan bir klan topla. Kuş Adasının en güçlü, en muhteşem klanını kur ve kümesin hakimi ol!

Diğer oyunculara karşı yarış.
Oinktagon: İki ekip girer – bir ekip çıkar (kazanan). Diğer oyunculara PVP turnuvalarda Kuş Adasının geleneksel eğlencesi olan Pigballda meydan oku ve daha da muhteşem ödüller için liglere hükmet.

ÖZELLİKLER:
– Kuluçkadan çıkarabileceğin ve toplayabileceğin 100’den fazla rengarenk, yeni karakter.
– Mükemmel kuş sürüsünü topla ve domuzların işini kolayca bitir.
– Benzersiz özellikleri olan 5 kuş sınıfı.
– Tüylü kahramanlarını evrimleştirerek durdurulamaz süper kuşlara dönüştür.
– Adayı keşfet ve Bacon A.Ş.’yi durdur.
– Oinktagon’da diğer oyunculara karşı dövüş.
– Avantajları açmak, başka klanlarla rekabet etmek ve klan arkadaşlarınla sohbet etmek için klanlara katıl.
– Ödüller ve meydan okumalar için casuslar gönder.

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaş üzeri kullanıcılara yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantı.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Angry Birds Evolution
Yapımcı
Rovio Entertainment Ltd
Kategori
Oyunlar Rol Oyunu
Android Sürümü
5.0 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
106

Leave a Comment