Agent Alice

YEPYENİ GİZLENMİŞ NESNELİ VE MACERA DOLU BİR OYUN
Özel Ajan Agent Alice Wallace’a siz de katılın ve birbirinden eğlenceli karakterlerle bulmaca dolu bir maceraya atılın. İpuçlarını bulun, ve yeteneklerinizi kullanarak işlenen suçların arkasında saklanan gerçekleri ortaya çıkarın. Suç, gizem, romantizm… Hepsi burada!

Her hafta yeni bölümlerle kronometreli oyunlar oynayın, aradaki farkları bulun… Hatta maymuncukla kilitler açın! Bunlara benzer tonlarca eğlenceli ve heyecan dolu bulmacalar Agent Alice’de!

Suçluyu bulabilecek sezgiye sahip misiniz?

*AGENT ALICE’İ NEDEN SEVECEKSİNİZ?*

EKİBE KATILIN – Her hafta Agent Alice ve ekibiyle yepyeni bölümler sizleri bekliyor olacak!
YENİ TİP BULMACALAR – Bu oyun gizlenmiş nesnelerden ibaret değil! Çevikliğinizi ve gözlemleme yeteneğinizi kullanacağınız farklı tiplerde bir sürü bulmaca bu oyunda!

TONLARCA BÖLÜM – Her güncellemede oyuna yepyeni bölümler eklenecek. Bolca romantizm, gizem ve macera dolu hikayeler garanti!

60’LI YILLARA GERİ DÖNÜN – Yüksek kalite grafiklerle tarihin bu döneminin güzelliklerinin tadını çıkarın ve dünyanın dört bir yanında büyüleyici bir yolculuğa çıkın!

Agent Alice oyununu indirmek ve oynamak bedavadır, ancak oyun içinde gerçek parayla sanal öğeler satın almak da mümkündür. Eğer dilerseniz cihazınızın ayarlarından uygulama içi alışverişleri engelleyebilirsiniz.

Agent Alice oynayabilmek ve sosyal özelliklerinden yararlanabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız olabilir. Agent Alice ayrıca reklam da içerebilmektedir.

Oyunu bugün indirin ve Agent Alice’le her hafta yeni ve gizem dolu maceralara atılın!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Agent Alice
Yapımcı
Wooga
Kategori
Bulmaca Oyunlar
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
16

Leave a Comment