ZUI Locker-Elegant Lock Screen

ZUI Locker’ın görevi, telefonunuzu her açtığınızda sizde bir şaşkınlık oluşturmaktır. Bu yüzden her detay üstüne yoğunlaşır ve kullanıcılara en iyi deneyimi sağlamaya çalışırız. HD duvar kağıtlarınızı otomatik olarak günceller, her gününüze harika bir resimle başlamanıza yardım eder, dikkatle tasarlanmış etkileşimli mantığı ile bu görsel deneyimin zevkine varmanızı sağlarız.

Özellikler:
Mükemmel arayüz: Her güne etkileyici duvar kağıtları. Bütün duvar kağıtları, tasarımcılarımız tarafından özenle seçilir. Hareketli duvar kağıdı seçeneği ile telefonunuzu sağa ve sola eğerek duvar kağıdınızın bir taraftan diğer tarafa yavaşça hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ekranınızı her açtığınızda hoş bir deneyim bekleyin.
Verimlilik: Sıklıkla kullandığınız uygulamalarınıza kilit ekranınızdan anında ulaşın. Mesajlarınıza tek bir hareketle erişin.
İncelik: Yakınlık sensörü seçeneği ile telefonunuzun ekranının yanlışlıkla açılmasını önleyebilirsiniz. ZUI Locker size iki güvenlik türü sağlar: telefonunuza bir kod veya şekil kilidi ile tam koruma sağlar.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
ZUI Locker-Elegant Lock Screen
Yapımcı
ZUI Locker
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
147

Leave a Comment