World Chef

Egzotik yemekleri beğeniyor musun? Yoksa daha çok bir burger ve patates kızartması insanı mısın? Her iki durumda da 20’nin üzerinde milletten şeflerin ve tariflerin yer aldığı World Chef mutfaklarında senin için bir yerimiz var!

World Chef mutfağın asla kapanmadığı mutlu bir yer, garsonun suratında her zaman mutlu bir gülümseme var ve yemekler o kadar harika ki büyük olasılıkla bir önlük takmak isteyeceksin.

Restoranını aç, ona bir isim ver ve zevkine göre dekore et! Ardından dünya yemeklerini pişirmeye ve müşterilerine hizmet etmeye başla! Mekanın kısa bir sürede o kadar popüler olacak ki büyütmek zorunda kalacaksın!

Her yeni uluslararası şefle menünü genişlet: Tacos, pizza, sushi… Tüm dünya bir restorana sığabilir! Başarı merdiveni seni VIP yemeklerine ve hatta yemek hizmeti özel etkinliklerine ulaştıracak! Çok yakında en iyi restoranlardan birini işleterek işindeki ustalığı kanıtlayacaksın.

Sakın unutma! Bu bir fast food restoranı değil, en iyi tarifleri yavaş yavaş pişir; acele etme. Müşterilerin beklemeye değeceğini bilecek.

ÖZELLİKLER:

* Kendine ait birinci sınıf restoranı tasarla, süsle ve işlet!
* Tasarım Stüdyosunda özel dekorasyonlar üret.
* Taze içerikler al ve sat; çok lezzetli yemekler pişir.
* Kendine bir liman inşa et, bir tekne al ve egzotik içerikleri ithal etmeye başla!
* Tüm dünyadan müşterilere en iyi yemekleri sun.
* Popülerliğini artır ve tüm VIP’lerin nasıl düzenli ziyaretçiler olduklarını gör!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
World Chef
Yapımcı
Social Point
Kategori
Klasik Oyunlar
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
6

Leave a Comment