WiFi Master Key – by wifi.com

Mavi anahtar ile gösterilen paylaşılmış WiFi noktalarını ara & bağlan. KOLAY ve GÜVENİLİR.

WIFI MASTER KEY DENEYİMİ
Masraflarınızı kısın
– Ücretsiz WiFi bağlantı noktası kullanarak veri masraflarını azaltabilirsin.
Kolay ve hızlı
– Yalnızca mavi anahtar araman ve arkasından bağlantı kurmak için dokunman yeterli olacak.
Güvenli ve güvenilir
– Hiçbir şifre başkası ile paylaşılmaz. Kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini korumak özel olarak şifrelenerek saklanır.
Anlaşılması kolay, kendi dilinde de kullanabilirsin
– Tay, Endonezya, Malay, Vietnamca, Portekizce, Fransızca, Rusça, Arapça, İspanyolca, Hintçe ve Türkçe dillerinde kullanıma hazır… Farklı diller de eklenecek.
Yasal Uyarı
– WiFi Master Key bir şifre kırma uygulaması değildir. Kullanıcıları tarafından paylaşılmayan Wi-Fi noktalarının şifrelerini öğrenmenize yardımcı olmaz. Şifre kırma hukuk dışı bir eylemdir.

800 MİLYON kullanıcıyı aşan ve hızla genişleyen topluluğumuz ile herkesin güvenilir bir şekilde internete ulaşabilmesini amaçlıyoruz. Durma, sen de dünyanın en geniş WiFi paylaşım topluluğuna bugün katıl! Eğer paylaşılan bağlantı noktası bulamadıysan endişelenme ve yaşadığın alandaki topluluğun genişlemesi için biraz zaman tanı. Her gün 400 MİLYAR a yakın bağlantı kuruluyor ve bu sayı her geçen gün artmakta. Her gün paylaşılan bağlantı noktaları artmakta ve bu şekilde sen de çevrim içi bağlantı kurup ücretsiz internete sahip olabileceksin!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
WiFi Master Key – by wifi.com
Yapımcı
wifi.com LinkSure Singapore
Kategori
Araçlar Uygulamalar
Android Sürümü
4.0 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
219

Leave a Comment