Tarih Öncesi Parkı

Tarih Öncesi Parkı, tarih öncesine ait yaşamı bambaşka yönlerini gösteren simülasyonlara sahip ücretsiz bir tema parkıdır. Tarih öncesinin çağrısına yanıt verin ve tarih öncesinini o çılgın gezintilerinin, eğlencelerinin ve lunaparktaki hız trenlerinin dünyasına katılın! Bir mağara adamının sıkıcı yaşamını bitmek bilmeyen harika bir tatile dönüştürün! Müthiş bir tema parkı oluşturun ve Taş Devrinin eğlence kralı olun!
_________________________________________

★★★★★/5 – androidappsreview.com
“…Fantastik grafikler, eşsiz bir Taş Devri teması, bir çok oluşturma seçeneği ve düşük sistem gereksinimleriyle Prehistorik Park kesinlikle etkileyici bir uygulama!..”

★★★★★/5 – webapprater.com
“…Oyun hiç bitmeyen bir yaratıcılık ve eğlence yolculuğu ve oyundaki ögeler ise çok ilginç ve akıllıca tasarlanmışlar…”

★★★★★/5 – thedroidguy.com
“… Tarih Öncesi Parkı bana Rollercoaster Tycoon gibi eski klasikleri hatırlatıyor. Özellikle, gerçek zamanlı şeylerden hoşlananlar için (ki bundan hoşlanan bir çok kişi var) bu muhteşem bir oyun…”
_________________________________________

* Baş döndürücü 60’dan fazla eğlence ve gezinti arasından istediğinizi seçebilirsiniz: dev tahta salıncaklar, baş döndüren atlı karıncalar, taş kaydıraklar, hız trenlerinin en uç versiyonları, su kaydırakları ve hatta bütün bu gezintilerin çalışması için gerçek devasa Jurassic dinozorları tarafından çalıştırılan dinamotorlar!

* Tema parkınızı egzotik ağaçlar, eşsiz çiçekler, pagan totemleri ve taştan yapılmış tapınaklarla süsleyin.

* Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için park çevresinde atıştırma barları, su çeşmeleri, balon stantları ve dinlenme yerleri oluşturun.

* Başdöndürücü eğlence parkınızda ziyaretçilerin kendilerini rahat hissetmeleri için konforlu dinlenme alanları oluşturun ve banklar yerleştirin.

* Misafirinize meyve kokteyli servis edin, onlara harika şiş kebaplar hazırlayın ve tarihte icat edilen ilk dondurmadan ısmarlayın.

* Yokluğunuzda eğlence parkını işletecek ve konuklarınızla ilgilenecek personel istihdam edin.

* Arkadaşlarınızla oynayın ve başarılarınızı onlarla paylaşın! En iyi eğlence parkı oluşturma yarışı yapın!

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük ve en çılgın prehistorik tema parkını yaratın! Tarih öncesi dünya sizi bekliyor! ŞİMDİ ÜCRETSİZ OYNAYIN!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Tarih Öncesi Parkı
Yapımcı
Gear Games
Kategori
Klasik Oyunlar
Android Sürümü
2.2 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
128

Leave a Comment