Start

Android için en iyi Ekran Kilidi uygulaması olan Start’la ekran kilidinizi Akıllı ve Güzel bir Start ekranına çevirin. Start telefonunuzu daha çok kişiselleştirir, düzenler ve gizlilik ve güvenliğinizi artırır 🔐

En sevdiğiniz uygulamalara, kişilere ve araçlarınıza erişim sağlayın. Hava durumu bildirimlerini, yeni haberleri ve sosyal ağ uyarınızı alın. Eğlenceli sınavların keyfini çıkarın, çarpıcı ekran kilidi temaları ve interaktif duvar kağıtları seçin, selfie çekin ve daha birçok işlem yapın; hem de ana ekran duvar kağıtlarınız üzerinde ve telefon kilidinizi açmaya gerek kalmadan!
Milyonlarla insan Start ile Android cihazlarını çoktan iyileştirdi bile!

Mobil Güvenliğinizi ve Gizliliğinizi Koruyun
Ana ekranınızı Start ile kilitleyin ve telefonunuzu gizli ve güvende tutun. Kendinize dilerseniz bir pin kodu kilidi, dilerseniz de güvenli bir desen kilidi seçin ve telefonunuza yabancıların ve davetsiz misafirlerin erişim sağlamasını önleyin.

Tüm Önemli Uygulamalara Hızlı Erişim
En sevdiğiniz uygulamaları, kişileri ve özellikleri ararken menüde kaybolmaktan mı yoruldunuz? Start ile sizin için önemli olan her şeyi saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Web’de arama yapabilir, uygulamaları açabilir, bildirimleri görüntüleyebilir, e-postalarınıza ve cevapsız aramalarınızı bakabilir, hızlı ayarlara erişebilir ve hatta selfie çekebilirsiniz, hem de anında!

Güzel ve Havalı bir Duvar Kâğıdı ve Ana Ekran Teması Seçin
Start’ın interaktif temaları, canlı duvar kâğıtları ve arka plan resimleriyle telefonunuzu kişiselleştirin. Arasında seçebileceğiniz birçok seçenekle birlikte, sevdiğiniz bir duvar kâğıdı teması bulacağınız kesin.

Özellikler:
★Hava Durumu ve Son Haber Güncellemeleri.
★Uygulama Kısa Yolları: Uygulamalara ve bildirimlere direkt ekran kilidinizden erişim.
★Basit Navigasyon: tek bir kaydırma hareketiyle arama yapabilir, mesaj atabilir, fotoğraf çekebilir, müzik dinleyebilir, uygulamaları açabilir, fotoğraflara bakabilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz!
★Selfie Kamerası.
★Akıllı Arama: uygulama, kişi ve web araması yaparken telefonunuzun kilidini açmanız gerekmeyecek. İster standart şekilde arayın, ister sesli arama yapın.
★Bildirim Yöneticisi.
★Online Sınavlar.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Start
Yapımcı
Celltick
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
30

Leave a Comment