SimCity BuildIt

HOŞ GELDİN BAŞKAN! Vatandaşlarının keyifle yaşayacağı, güzel ve canlı şehrini inşa et. Şehrin büyüdükçe ve geliştikçe vatandaşlarının ihtiyaçları da artacak. Mutluluklarını sürdürmek senin görevin. Mobil platform için yeniden tasarlanmış, yepyeni bir SimCity oyunu

Bu uygulama, uygulama içi satın alım sunmaktadır. Cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

ŞEHRİNİZİ İNŞA EDİN
Sayısız binaları ve canlı, 3D kalitesindeki grafikleriyle mobil platformdaki en gerçekçi şehir simülasyonu. Şehrinizin büyümesi için binaları stratejik yerleştirin. Şehrinizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yönetip genişletirken, yakınlaştırabilir ve 360 derece döndürebilirsiniz.

ŞEHRİNİZE HAYAT VERİN
Kaynaklar yaratın ve şehrinizi şekillendirin. Arkadaşlarınızla ve diğer şehirlerle kaynaklarınızı takas edin. Gemi siparişlerini tamamlayın ve kargo gönderimi yapın. Tokyo tarzı semtler inşa edin ve Özgürlük Heykeli gibi eşsiz binaları açın. Marina, su parkı ve daha fazlasını inşa ederek sahil boyunca genişleyin. Doğal felaketler ve hatta UFO’lar gibi pek de doğal olmayan felaketler salın!

VATANDAŞLARINIZI MUTLU EDİN
Trafik, yangın ve kirlilik gibi sorunları çözün. Enerji santralleri gibi hizmetler sağlayarak vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayın, parklar ve eğitimle nüfusu artırın. Geniş caddeler ve tramvaylar ile trafiği yönetin. Halkınıza yön vermek için eğlenceli görevleri tamamlayın.

ÖDÜLLER KAZANMAK İÇİN YARIŞIN
Başkanlar Yarışmasında diğer oyuncularla yarışın! Liglerde yükselin ve zirveye yerleşin. Her hafta yeni görevler tamamlayın ve zirvedeki Megalopolis Elit Ligine kadar yükselin.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
SimCity BuildIt
Yapımcı
ELECTRONIC ARTS
Android Sürümü
4.0 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
23

Leave a Comment