Runtastic Running & Fitness

Şimdi fitness tutkunlarından oluşan ailemize sen de katıl ve ücretsiz Runtastic GPS Running & Fitness uygulamasıyla hayatının formuna girmeye bak. Bugün başla ve yürüyüş, koşu, jogging, bisiklet, tırmanışlı yürüyüş, kayak ve yürüyüş gibi tüm fitness aktivitelerini (mesafe, süre, hız, tırmanış, yakılan kalori miktarı ve daha fazlası) izle. Dünyanın en iyi spor takip uygulamasını kullanmanın keyfini sür. Şimdi uygulama Android Wear 2.0 için optimize edildi.

Runtastic’in eşi benzeri yok! Şimdi sen de küresel ailemizin parçası ol ve uzmanların tavsiyeleri ile fitness hedeflerine ulaş. En iyi koşu uygulamasıyla an be an takipte kal!

UYGULAMA ÖZELLİK VE AVANTAJLARI:
* Gruplar: Şimdi yakındaki ve uzaktaki arkadaşlarınla gruplar kurabilirsin. Ve tabii onlarla Liderlik Tablosu’nda rekabet içine girerek birbirilerinizi motive edebilirsiniz.
* Android Wear 2.0: Şimdi Android Wear 2.0 kullanarak favori koşu ve fitness uygulamanı direkt olarak Smartwatch cihazınla kullanabilirsin. Hatta dilersen telefonunu evde bırakabilirsin bile.
* Kişisel fitness takibi: Fitness çalışmalarını GPS ve koşu haritaları ile anında takip et.
* Sesli koç özelliği: Başlarken yarıma ihtiyacın olabilir. Artık sesli antrenörü sana yardımcı olacak.
* Yıllık koşu hedefi: Şimdi tüm yıl için kendine bir koşu hedefi belirlemeye hazır mısın? Hedeflerine ona ulaşmanda sana her tür desteği vereceğiz.
* Ayakkabı takibi: Vereceğin bilgilerle koşu ayakkabılarının durumunu takip ederek gerektiğinde sana onları yenilemeni önerebiliriz.
* Koşu Liderlik Tablosu: Geçen hafta veya ay hangi arkadaşının ne kadar mesafe koştuğunu takip et.
* CANLI Takip ve Destek: GPS koşu aktivitelerinde arkadaşların seni koşu haritasında takip edebilecekler. Başka hangi koşu uygulamasında böyle birşey mümkün ki?
* Powersong: Dahili müzik oynatıcı ve Powersong sayesinde antrenman motivasyonun tavan yapacak.
* Runtastic Wearable Connect: Şimdi 7/24 kullanabileceğin Runtastic Orbit ve Runtastic Moment ile aktivite istatistiklerini dilediğin an görebileceksin (örneğin GPS koşuları, bisiklet sporu ve yürüyüş aktiviteleri sırasında).
* Google Fit & MyFitnessPal ile yüzde yüz uyum.

PREMIUM ÜYELER İÇİN EKSTRA AVANTAJLAR:
* Runtastic Results uygulamasında 12 haftalık kişiselleştirilmiş vücut geliştirme programı
* Sınırsız antrenman planları (5 km, 10 km, yarı maraton ve maraton)
* Sınırsız Story Run
* Koşunun ABC’si videoları: Koşu tekniğini uzman görüşleri doğrultusunda geliştirmek elinde.
* Rekorlar ve en iyi performans kayıtları: Koşu uygulamanda hem genelde, hem de favori koşu parkurlarındaki gelişimini yakından takip et.
* Gelişmiş istatistik ve analizler
* Haftalık Fitness Raporu

Android Wear için Runtastic:
* Artık bileğindeki Android Wear cihazını kullanarak kolayca bir Runtastic aktivitesi başlatabilirsin. En sevdiğin parkurda koşu, yürüyüş veya kardiyo antrenmanı yapabilirsin.
* Yaptığın aktivitenin verilerini gerçek zamanlı olarak ve telefonunu cebinden çıkarmadan görebileceksin.
* Müziklerin ve kişisel Powersong’u bir tıkla dinleyebilir ve koşu için motivasyon depolayabilirsin.
* Koşu takibi ve parkur planlama gibi özellikler sayesinde son aktivitelerinin istatistiklerine erişim yaparak kişisel gelişimini yakından görebilirsin.
* Başarılarını direkt olarak Android Wear üzerinden Facebook ve Twitter’de paylaşabilirsin.

Tüm antrenmanlarını Runtastic.com’da kaydedebilirsin. Runtastic online ortamında antrenman analizlerini görmek, koçluk desteği almak ve arkadaşlarınla rekabete girmek çok kolay! Tüm bu özellikler, yağ yakma, kardiyo veya genel sağlık düzeyini yükseltme gibi hedeflerin için motivasyonunu artıracaktır. Kendine özel antrenman programları oluşturmak da cabası. Unutma, eğer koşu takip, yürüyüş takip ve fitness uygulamalarına ihtiyacın varsa, burada tümü bir arada! Küresel ailemize sen de katıl, çok daha fit ol ve hedeflerine ulaşmaya bak!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Runtastic Running & Fitness
Yapımcı
Runtastic
Android Sürümü
Cihaza göre değişir
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
11

Leave a Comment