Run Sheldon

Ünlü “Kamplumbağa ile Tavşan” masalında, yarışı kazanan Sheldon ile tanışın. Ne yazık ki Tavşan Çetesi’nin üyeleri, yarışı kaybetikleri için oldukça mutsuzlar ve ödüllerini geri alana kadar mücadeleden vazgeçmeyecekler. Sheldon hayatta kalmak istiyorsa, koşmak zorunda.

Run Sheldon, hızlı hareketlerin olduğu bağımlılık yapan bir koşu oyunu. Oyunda kaplumbağa Sheldon’a zafere giden yolda yardım etmeli ve belalı tavşanları geride bırakmalısınız.

Kahramanımıza, özgürlüğüne kavuşması için yardım ederken yolda topladığınız bir dizi güçlendirici özellikleri, Sheldon’ın daha hızlı koşması, uçması, zıplaması ve yüzmesi için kullanabilirsiniz. Sheldon’ın yeteneklerini geliştirmek ve ekstra enerji almak için yoldaki altınları toplayın.

Eğlenceli animasyonlar, komik karakterler ve bağlılık yaratan oyun akışı, oyunu elinizden bırakamayacaksınız!

Özellikler

• Muhteşem Grafikler

Run Sheldon’ın çizgi film tarzında hazırlanan grafikleri, oyunun dünyasına canlılık veriyor. Yeşil çayırlardan balta girmemiş ormanlara ordan çöl dağlarına kadar Sheldon’ın, gece gündüz farklı ortamlardaki koşusuna şahit olun.

• Süper Oynanabilirlik

Basit dokunma ve kaydırma kontrolleri ile ‘Run Sheldon’ “Bir el daha oynayayım” hissi veriyor. Oyunun bu süper ötesi oynanabilirliği, Sheldon’ı her seferinde daha da uzağa götürmek için uğraşmanızı sağlıyor.

• Ekstralarla Dolu

Turbo Barı doldurmak için kötü tavşanları tepeleyin. Sheldon’un daha yükseğe zıplamak için “Bouncing Bubble”, uçmak için “Super Wings”, gibi farklı güçlendirici özellikleri geliştirmesine yardım edin. Oyundaki altınları toplayın ve onları mıknatıs gibi çekmeye yarayan “Coin Magnet” ve altınları birken iki yapan “Coin Doubler” gibi özel eşyalar için harcatın. Turbo Barı doldurduktan sonra hızla ileri gitmek için yapmanız gereken sadece parmağınızı ekranda sağa doğru kaydırmak!

• Durmaksızın Mücadele

400’den fazla görev ve farklı mekanlarda; havada karada ve denizde on çeşit azılı düşmanla karşılaşın.

• Süper Sosyal

Küresel ‘Google Play’ platformu puan tabloları ve Facebook’ta paylaştığınız başarılarınız ile arkadaşlarınıza ve diğer yarışmacılara meydan okuyun.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Run Sheldon
Yapımcı
Bee Square Games
Kategori
Klasik Oyunlar
Android Sürümü
2.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
13

Leave a Comment