Riziko

Riziko farklı zorluk seviyelerine sahip yapay zekaya karşı oynanan bir genel kültür bilgi yarışmasıdır.

Oyunumuz 14 farklı kategoride binlerce soruya sahiptir. Her levelde 6 kategori ve 30 trivia sorusu yer alır.

Oyunda ki 14 kategori Tarih,Edebiyat,Sinema,Tv,Müzik,Ünlüler,Korku,Coğrafya,Spor,Bilim,Oyun,Genel Kültür,Sanat ve Din başlıklarından oluşmaktadır.

Her soru için cevap verme süresi 30 saniyedir. Bu süre içerisinde kırmızı butona ilk basan soruyu cevaplama hakkına sahip olur. Yanlış cevap verirseniz bir canınız silinir ve cevaplama hakkı yapay zekaya geçer.

Toplam 5 canınız bulunmaktadır. Canlarınız 12 dakika da bir dolmaktadır.

Riziko jokerleri nelerdir?

Yarı yarıya kullanarak 2 adet yanlış şıkkı eleyebilir, çifte şans ile 2 kere tahminde bulunabilirsiniz.
Dilerseniz iki jokeri aynı anda kullanabilirsiniz…

Riziko soruları kaç seçeneklidir?

Sorular çoktan seçmeli olup 4 seçeneklidir.

Riziko’da oyuncuların süre sınırı var mı?

Soru cevaplamak için 30 saniye süre bulunmaktadır. Bu süreyi oyuncunun iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Zira yapay zeka erken davranarak kırmızı butona basabilir ve soruyu cevaplama hakkını alabilir.

Riziko’ da kaç can hakkı bulunmaktadır?

Oyuncu 5 can ile oyuna başlar. Her yanlış cevapta bir can silinir. Silinen her bir can 12 dakika içinde yenilenir.
Beklemek istemezseniz,Facebook bağlantısı ile arkadaşlarınızdan can isteyebilir, ya da oyun içinde yer alan mağazadan satın alabilirsiniz.

Parayla satın alınabilecek özellikler nelerdir?

Oyunun içinde yer alan mağazadan Gem Paketleri satın alabilirsiniz,reklamları kaldırabilir ya da sonsuz can hakkı elde edebilirsiniz.

Ücretsiz içerikler nelerdir?

Riziko’yu oynamak ücretsizdir… Oyun içinde yer alan Tarih, Edebiyat, Sinema, Tv, Müzik, Ünlüler, Korku, Coğrafya, Spor, Bilim, Oyun, Genel Kültür, Sanat ve Din kategorilerinde yer alan binlerce trivia sorusunu herhangi ücret ödemeden cevaplandırabilirsiniz. Günlük olarak ücretsiz gem (kristal) veriyoruz ayrıca her level içerisinde 3 adet gizlenmiş soru bulunuyor bu sorulara doğru yanıt vermeniz durumunda ücretsiz gem (kristal) kazanıyorsunuz… Her level tamamlandığında ödül olarak bir miktar gem (kristal) kazanıyorsunuz.

Sosyal Medya üzerinden arkadaşlarınızı davet eder yada Twitter,Facebook,Google Plus sayfalarımızı takip ederseniz ücretsiz gem (kristal) kazanmaya devam ediyorsunuz…

Riziko kategorileri nelerdir?

Tarih, Edebiyat, Sinema, Tv, Müzik, Ünlüler, Korku, Coğrafya, Spor, Bilim, Oyun, Genel Kültür, Sanat ve Din

Riziko hangi dillerde oynanabilir?

Şu an için Türkçe ve İngilizce oynayabilirsiniz. Telefonun dil ayarlarından İngilizce seçilmesi durumunda sorular İngilizce gelecektir…

Riziko sorularını kim ekliyor?

Oyunda ki tüm sorular internet üzerinden araştırılarak yazılım destek ekibimiz tarafından girilmektedir. Yakın zamanda oyuncularımızın göndereceği soruları da kullanabileceğiz…

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Riziko
Yapımcı
Nitrid Games
Android Sürümü
2.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
19

Leave a Comment