Racing Rivals

YEPYENİ 60’IN ÜZERİNDE HIZLI VE ÖFKELİ ARABASI
Hızlı ve Öfkeli zincirinin efsanevi arabalarıyla baş edebilecek misin? Dom’un Charger R/T’sinden destansı zincirin en yeni yapımı Hızlı ve Öfkeli’deki Letty’nin C2 Corvette’ine kadar meşhur Hızlı ve Öfkeli klasikleriyle yarış.

MİLİSANİYELER BİLE ÖNEMLİ
Direksiyonun başına geç ve dünyanın dört bir yanındaki sürücülere araban karşılığında meydan oku. Gerçek zamanlı yarış parmak uçlarında. Racing Rivals, yarış tekrarları ve canlı sohbetlerin sürdüğü oyun lobilerinde canlı rakiplere meydan okumana ya da rakiplerinin sana meydan okumasına olanak verir.

ARABAN PAHASINA
Paranı… daha kötüsü arabanı kaybetmeye hazır değilsen becerilerin üzerine iddiaya gir! Riskler çok büyük ve gerçek. Bununla baş edebilecek misin?

HAYATI YAŞA
Ekibini topla ve Bölgenin hakimi ol! Şehirlerin kontrolünü sağlamak, ekibin için mücevher ve bonus kazanmak için haftalık yarışlara katıl! Özel Ödüller, kimsenin alamayacağı arabalar, kimsenin görmediği zenginlikler demek.

MUHTEŞEM ARABALAR KAZAN
Racing Rivals, tuner arabalardan egzotik arabalara ve Amerikan klasiklerine kadar en büyük lisanslı araba koleksiyonuna sahiptir. Markalar arasında McLaren, Subaru, Dodge, Mitsubishi, Ford, Chevrolet, RWB, Pagani, BMW, Honda, SRT ve Ferrari var ve giderek artıyorlar!

ARABANI MODİFİYE ET
Yüzlerce performans parçasını binlerce kombinasyonda kullanarak araban için en ideal ayarı bul: Hava filtrelerinden krank millerine kadar pek çok parça arabanın performansını etkiler. Volk Racing, Pacer ve SSR gibi dünyanın en büyük oyuncularından NOS, süper hızlandırıcı ya da turbo, özelleştirilmiş jant, hatta Nitto’dan gerçek hayatta kullanılan lastikleri ekleyerek iddialı oyna!

Sarıcı, son teknoloji tablet oynanışı

Fast & Furious, Hızlı ve Öfkeli (The Fate of the Furious) ve ilgili tüm marka ve logolar Universal Studios’un ticari markasıdır. © 2017 Universal Studios. Licensed by Universal Studios. Tüm Hakları Saklıdır.

ÖNEMLİ: Racing Rivals, bir internet bağlantısı, Android 4.0.4 veya daha yüksek sürüm ile 512MB ram gerektirir (Android 4.x, 1GB ram önerilir).

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Racing Rivals
Yapımcı
Glu
Kategori
Oyunlar Yarış
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
25

Leave a Comment