Premium HD duvar kağıdı

Premium HD duvar kağıdı, (Wallpapers HD) Sizin akıllı telefonunuz veya tabletiniz için Full HD kağıdının en yi koleksyonudur. Akkılı telefonunuzu özel ve güzel yaptırabileceğiniz için tüm duvar kağıtları resimlerin muazzam sayısından bizzat seçiyorduk.

Arayüze özel dikkatimiz göstermiştik. Onu kullanışlı, güzel ve modern yaptırmıştık. Umarız ki o Sizi sevindirecek ve zeyilnamemizle çalışmak daha kullanışlı olacak. Bunun dışında, Premium HD duvar kağıdı’nda tüm dünyanın kullanıcılarıyla birlikte en çok beğendiniz olanlarını işaretleme imkanınız var. Böylece bu koleksiyonun en klas olanlarını seçebilirsiniz.

**Özellikler**
✔ Duvar Kağıtları 20+ kategoriye ayırmaktadır;
✔ Her gün yeni duvar kağıdı;
✔ Sadece HD kalitesi;
✔ Duvar Kağıtlarını otomatik değiştirme (canlı duvar kağıtları) fonksiyonu;
✔ Duvar Kağıtlarının SD bellek kartına saklanması;
✔Zeyilnamenin yüksek çalışma hızı;
✔ Eşsiz arayüz;

Duvar Kağıtlarını otomatik değiştirme (canlı duvar kağıtları) fonksiyonu zeyilnameyı açmadan yeni duvar kağıtlarından zevk alma imkanına yol açar.

Tüm duvar kağıtları (fon resimleri) kategorilere ayırılmaktadır. Her kategoride en iyi ve en yeni olanları vardır. Yeni duvar kağıtları her gün ekleniyor. Bunun için zeyilnamemizi daha sık açın. Enteresan olacaktır!

Motif, hayvan, konu, anime, araba, uçak, helikopter, şehir, çiçek, makro resim, doğar, manzara, uzay, kız, köpek,kedi, güzel kız, seksi kız, fon resimleri, fon görüntüleri, minimalizm, modeller gibi.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Premium HD duvar kağıdı
Yapımcı
Pixel Apps LLC
Android Sürümü
2.3.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
37

Leave a Comment