Pearl’s Peril: Gizli Nesne

Gizli Nesne Oyunlarını ve öykülü maceralar hoşuna gidiyorsa Pearl’s Peril en sevdiğin oyun olacak!

Pearl’s Peril seni nezaketin kendini açgözlülüğe bıraktığı, aile bağlarının ihanetle paramparça olduğu, entrika ve aşkla dolu bir döneme alıp götüren nefes kesici güzellikte bir gizli nesne oyunudur. Yüzlerce gizli nesne sahnesinde arkadaşlar edin, aşık ol ve ipuçlarını ara.

Tavsiyemize kulak ver: bu oyunda hiç kimseye güvenme.

Pearl Wallace 1920’lerin New York’unda sosyetik bir varisin coşkulu hayatını yaşamaktadır. Bu hayat, babasının ansızın intihar etmesinden sonra entrika ve gizemle dolu bir dünyaya sürüklenmesiyle son bulur. Güçlü kanıtlara rağmen Pearl, babasının ölüm sebebinin intihar olmadığına inanmaktadır. Babasının zamansız ölümüne neden olan olaylar silsilesini gün yüzüne çıkarmak ve bu işin sorumlusu olan canileri her ne pahasına olursa olsun bulmak ant içer. Pearl, Samuel Wallace’ın adını temize çıkarırken para, tehlike ve hatta ölüm kavramları onun için hiçbir anlam ifade etmemektedir.

Uzman bir pilot ve kurnaz bir dedektif olan Pearl,
Afrika’nın derinliklerinden Eyfel Kulesi’nin tepesine uzanan ve dünyayı dolaştıran baş döndürücü bir maceraya atılır. Ancak babasının intihar etmediği ve öldürüldüğü hakkındaki şüphelerini doğrulamaya yetecek kanıt bulma yolunda başarılı olmak için senin keskin gözlerine ihtiyaç duyuyor.

Pearl ile Polinezya’daki Artemis adasında yer alan aile evine yolculuk yap, ipuçlarını bulmasına ve parçaları bir araya getirerek milletlerin yükselişine ve çöküşüne neden olan mücadelede etkili olan gizemli ve gizli tarikatlara ilişkin gerçekleri ortaya çıkar. Hayatında tanımış ve sevmiş olduğu neredeyse herkes tarafından aldatıldığı ve ihanete uğradığı gizli öyküyü ortaya çıkarırken kahramanımıza eşlik et. Gizli gücü ararken ve bulduğunda onun yanında ol. Yolculuk boyunca Artemis Adası’nı eski görkemine kavuşturacak zenginliğe eriş ve bu esnada sadık dostlar ve tahammül sınırlarını tehlikeli düşmanlarla tanış.

*PEARL’S PERIL’E BAYILACAKSIN*

● GÜZELLİĞİ YAŞA
Hiçbir gizli nesne macerası oyunu Pearl’ün göz alıcı el çizimi sahneleriile boy ölçüşemez. Yüzlerce eşsiz mekan seni, Pearl gibi macera pilotlarının dünyamıza açılmaya başladığı tarihi döneme ve yalnızca kaynakları olanlar ile onları arayıp bulacak kişilerin ulaşabileceği egzotik ve muhteşem yerlere taşır.

● ROMANTİZMİ KEŞFET
Yıllarca süren epik türde hikayeye odaklı oynanış! Tekrar tekrar oynayarak sevineceğin ve hissedeceğin pek çok ana sahip.

● GİZEM PERDESİNİ KALDIR
Eğlen! Romantizmi bul! Hikayede sürüklen! Aklın dursun! Fakat gözünü dört aç… gücün kontrolsüz, hırsın sınırsız olduğu bir dünyada hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

● CENNETİNİ YARAT
Pearl’ün nefes kesen zorlu görevlerini ve gizli nesne oynayışını takip ederken yenilemek ve genişletmek için Artemis Adası’na sık sık uğra. Tamamen kendine ait bir cennet yarat.

40 milyondan fazla oyuncuyla birlikte en güzel, en derin, en kaliteli ve en destansı gizli nesne oyununu mobil cihazında oyna. Macera seni bekliyor, hemen oyna!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Pearl’s Peril: Gizli Nesne
Yapımcı
Wooga
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
18

Leave a Comment