Noom Walk: adım sayacı

Noom Walk bataryanızı tüketmeksizin sürekli olarak adımlarınızı sayan bir adımsayar uygulamasıdır.

– 7 gün 24 saat boyunca adımlarınızı sayar.
– Bataryanızın sadece %2’sini kullanır. (24 saatlik kullanım süresinde, Noom Walk yalnızca 20 dakikalık ekran veya yalnızca 3 dakikalık GPS bağlantısı için gerekli güç kadar enerji tüketir.)
– Sizi ve arkadaşlarınızı “Yorum yazma” ve “Beşlik Çakma” gibi özellikleri ile motive eder.
– %100 ücretsizdir ve ekstra bir donanım gerektirmez.

Noom Walk Android platformundaki en iyi adımsayar uygulamasıdır. Adımlarınızı sayar ve günlük adım rekoru hedeflerinize ulaştığınızda sizi bilgilendirir. Yeni arkadaşlarınız Noom Walk’a katıldığında haber verir; böylelikle onların profillerinizi ziyaret edebilir, birbirinize yorumlar bırakabilir ve onları “Beşlik Çakarak” motive edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

S: Noom Walk bataryamı tüketmeden, adımlarımı sürekli nasıl sayabiliyor?

C: Noom Walk bir çok adımsayar uygulamasının aksine GPS kullanmaz (ki bu tarz uygulamalar, bataryanızı korumanız için sizi sürekli GPS modunu açıp kapatmak durumunda bırakır). Oysa ki bu uygulama hareketlerinizi tüm gün boyunca arka planda algılayan ve neredeyse hiç enerji gerektirmeyen algılayıcılar ve akıllı algoritmalar kullanarak çalışır. Bu da Accupedo gibi rakiplerine nazaran çok çok daha az batarya kullanımına imkan sunar.

S: Noom Walk uygulaması Noom Weight Loss Coach uygulaması ile uyumlu mudur?

C: Evet, %100 uyumludur ve sorunsuzca çalışır. Telefonunuz adımlarınızı bir kez sayar ve bu iki uygulama aynı bilgiyi paylaşır. En iyi sonuç için “Noom Weight Loss Coach” uygulamasının en son versiyonunu yükleyin.

S: Herhangi bir aparat takmam gerekecek mi?

C: Hayır; Noom Walk Zaten elinizdeki akıllı telefonunuz ile çalışır ve (Nike+ veya FitBit’in aksine) herhangi bir ekstra aparata gerek duymaz. Tablet bilgisayarlarla bile uyumludur.

S: Arkadaşlarımla, Noom Walk ile nasıl iletişime geçebilirim?

C: Google+ veya Facebook ile giriş yaptığınızda, Noom Walk zaten uygulamayı kullanmakta olan arkadaşlarınızın tümünü görüntüler. Arkadaşlarınızın üzerine tıklayarak profillerine göz atabilir, günlük veya haftalık adımlarını, tüm zamanlarını ve rekorlarını “beşlik çak” butonunu kullanarak tebrik edebilirsiniz.

S: Facebook veya Google+ hesabım yok/var ama kullanmak istemiyorum. Arkadaş eklemenin başka bir yolu var mı?

C: Tabi ki ? Sadece email adresinizi kullanarak kaydolabilir ve arkadaşlarınızı da email adreslerini girerek ekleyebilirsiniz.

S: Peki ya Noom Walk uygulamasının “sosyal adımsayar” özelliklerini kullanmak istemezsem?

C: Noom Walk yalnızca bireysel adımsayarınız olarak da mükemmel şekilde çalışır. Eğer %100 görünmez olmayı yeğlerseniz, tek yapmanız gereken ‘Özel Mod’u etkinleştirmek böylelikle hiç bir bilginiz paylaşılmaz.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Noom Walk: adım sayacı
Yapımcı
Noom Inc.
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
113

Leave a Comment