Mushroom Wars: Space!

En iyi PlayStation® Network (IGN.com) oyunlarından biri, mobil dünyaya geri dönüyor. Yolunu gözlediğiniz macera olan Mushroom Wars: Space! ile tanışın!

Bu destansı macerada, Mushroom halkına diğer gezegenlere doğru çıkacağı nefes kesen seyahatte önderlik edeceksiniz. Saatler sürecek, baş döndürücü bir eğlenceyi garanti ediyoruz!

HİKAYE DEVAM EDİYOR: Cesur Mushroom halkı, elliden fazla tek oyunculu yeni senaryo görevi kapsamında yepyeni haritalar arasında seyahat edecek. Dünya dışı medeniyetlerle, son teknolojiyle ve yeni oyun mekaniğiyle tanışmaya hazır olun! Nutkunuz tutulacak!

ÇEVRİMİÇİ ÇOKLU OYUNCU oyununuz, daha da gelişmiş halde geri dönüyor! 2 ila 4 oyuncudan oluşan hareketli dövüşlerde, arkadaşlarınıza veya evrenin diğer yaratıklarına meydan okuyun. Yeni PvP yeteneklerinizi keşfedin, turnuvalara katılın, Liglerde yükselin ve özel etkinliklerde yerinizi alın.

HİÇ OLMADIĞI KADAR İYİ! Mushroom Wars: Space!, orijinal oyunu dünya çapında milyonlarca oyuncunun gözünde bu kadar popüler hale getiren tüm özellikleri muhafaza ediyor. İlk bölümü oynadıysanız, bu oyunu çok daha fazla seveceksiniz! Ve Mushroom Wars’a yeni katılıyorsanız, şimdi bir uzay yolculuğuna çıkmanın tam zamanı.

Mushroom Wars: Space! oyununu hemen indirin. Çünkü dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncu yanılıyor olamaz!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Mushroom Wars: Space!
Yapımcı
Zillion Whales
Android Sürümü
2.3.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
24

Leave a Comment