Mondly: Ücretsiz Dil Öğrenin

Ücretsiz İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Amerikan İngilizcesi, Norveçce, Danca, İsveçce, Korece, Japonca, Çince, Arapça, Flemenkce, Tayca, Yunanca, Romence, Vietnamca, Endonezya Dili, Hintçe, İbranice, Lehce, Bulgarca, Ukraynaca, Çekce, Hırvatca, Fince, Persçe(Farsça), Macarca, Afrika Dili ve Türkçe öğrenin.

Günlük ücretsiz derslerle dil öğrenin. Mondly’nin size hızlı ve etkin biçimde dil öğretmesine izin verin Sadece bir kaç dakika içinde temel kelimeleri hatırlamaya başlayacak, cümleler oluşturacak, ifadeleri öğrenecek ve sohbetlere katılabileceksiniz. Eğlenceli dil dersleri kelime bilginizi, dilbilginizi ve telaffuzunuzu başka bir dil öğrenme metodunda olmayacak şekilde geliştirecek. Başlangıç yada gelişmiş seviyede olun, meşgul bir gezgin yada iş adamı mısınız? Uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayarak harika bir şekilde çalışır.
Sözlük’le iyileştirilmiş okuma,dinleme, yazma ve konuşma dil egzersizlerini keşfedin, fiil çekimi ve eşsiz ses tanıma teknolojisi – dil öğretmeninizi cebinizde taşıyor gibi hissedeceksiniz.
Hemen dil öğrenme hapınızı indirin ve yeni bil dil öğrenmenin avantajlarından hayatınız boyunca faydalanın.

Dil öğrenmenin gizli yolu
Okuldaki dil derslerini hatırlıyor musunuz? Yüzlerce temel kelime ve anlatımla başlayıp, devamında tonlarca dilbilgisi dersi aldınız ve tüm bir sömestr dil kursu aldıktan sonra zar zor bir yabancıya cümleyi tercüme edebiliyor yada sadece “Merhaba!” diyebiliyordunuz. Dil öğrenmenin geleneksel yolu budur.Mondly’nin yaklaşımı, ortalama bir dil kursundan farklıdır.

Gelecekte dil kursları
Uygulama sizi iki kişi arasındaki temel bir sohbet ile başlatıyor. Hızlıca temel kelimeleri kelimeleri hafızanıza kaydetmeye başlıyorsunuz, bunları cümle ve anlatımlarınızda kullanıyorsunuz ve 45-dakikalık sürecin sonunda sohbeti kendi sesinizle tekrar oluşturabiliyorsunuz. Bu anlatımları öğrenmek için etkili bir yol. Doğal Konuşma Tanıma ve Aralıklı Tekrar Algoritmaları uygulamayı dil öğreniminde etkili kılıyor.

İşte Mondly’yi sizin için harika bir eğitmen yapan temel özellikler:

-Kristal berraklığında audio ve profesyonel ses aktörleri. Telaffuzu; yerel konuşmacılar arasındaki sohbetlerden doğru şekilde öğrenin.
-Eşsiz Ses Tanıma. Mondly; kelimeleri ve anlatımları nasıl dinleyeceğini bilir. Sadece doğru ve temiz konuşmanız halinde pozitif yorumlar alırsınız. Bu telaffuzunuzu geliştirecektir.
-Gerçek durumlarda kullanılabilen anlatımlar. Konu dil öğrenmek olduğunda yüzlerce farklı kelimeyi hafızanızda tutmak yapılacak iş değildir. Mondly size temel kelimeleri ve anlatımları sunarak kelime hazinesini öğretir. Uygulama öğrenim sürecini kısa derslere böler ve bunları temalı paketlere koyar.
-Sohbetlerden öğrenin. Sohbet bu ücretsiz kursu almanın temel sebebidir. Uygulama size sık kullanılan isim ve fiillerle temel kelime dağarcığını oluşturmanıza yardım edecektir.
-Fiil çekimleri. Bu kurs süresince daha fazlasını öğrenin . Tek yapmanız gereken fiillere bakmak ve fiilin tercümesi dahil tam çekimi gelecektir. Bu sözlükten daha hızlı ve daha iyidir.
-Uyarlanabilir Öğrenim. Dil öğrenimi kişiden kişiye değişir. Bu nedenle uygulamanın sizin öğrenim yolunuzu öğrenmesi gerektiğini düşündür. Sizinle belli bir süre geçirdikten sonra, Mondly size en uygun olanı anlayacak ve sizin kendi kılavuzunuz ve özel öğretmeniniz olacak.

Tüm bunlar Mondly’yi Ücretsiz İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Amerikan İngilizcesi, Norveçce, Danca, İsveçce, Korece, Japonca, Çince, Arapça, Flemenkce, Tayca, Yunanca, Romence, Vietnamca, Endonezya Dili, Hintçe, İbranice, Lehce, Bulgarca, Ukraynaca, Çekce, Hırvatca, Fince, Persçe(Farsça), Macarca, Afrika Dili ve Türkçe öğrenmek için en iyi yol yapıyor.

Bu derslerin sonunda, göz açıp kapayıncaya kadar en kullanışlı 5000 kelime ve anlatımı öğrenecek ve yeni dil öğreniminde hızlanacaksınız.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Mondly: Ücretsiz Dil Öğrenin
Yapımcı
ATi Studios
Kategori
Eğitim Uygulamalar
Android Sürümü
Cihaza göre değişir
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
169

Leave a Comment