Mobile Strike

Mobile Strike üssünü kurman, aksiyonu kontrol etmen ve savaş alanında düşmanlarına karşı seçkin birliklerini denemeni sağlayan yeni aksiyonlara sahip yıkıcı modern savaş oyunudur! Cephaneliğinde bulunan son teknoloji saldırı araçlarıyla bu küresel MMO oyunu taktik geliştirme ve akıllı savaş yeteneğini sınayacak. En büyük cephanelik değil, en iyi cephanelik önemli olacak! Nasıl bir kahraman olmak istediğini yansıtan bir üs özelleştir. Üssünü korumak için savunma oluştur ya da savaş alanında rakip tanımayan bir cephanelik oluştur! Gerçek bir MMO oyunundan bekleneceği üzere bir ittifaka katılabilir ve çok yönlü bir güç olmanın yararlarını kullanarak aksiyona hükmedip tamamen yeni bir tür aksiyon oyununda Devlet Başkanı olabilirsin!

Dünyanın her yerinden oynayan milyonlarca oyuncuya katıl
Seçkin oyuncularla yenilmez düşmanlara karşı güçlü ittifaklar oluştur
Kendi üssünü kur ve özelleştir
Azılı savaş makineleriyle savaşa katılarak öğe ve deneyim topla
Daha iyi ateş gücü ile komutanını eğit, seviyesini yükselt ve destekle
Modern savaş araçları, topçular ve stratejik birimler kullan
16 türden oluşan 4 askeri kademeyi yönet

Tüm savaş oyunlarına noktayı koyacak yeni seçkin MMO Mobile Strike’a göz at!

Seçkin askeri birimler, son teknoloji sistemler ve yıkıcı saldırı araçlarıyla yanında büyüyen üssün boyutları dışında hiçbir şeyden korkmana gerek yok! Bir ittifaka katılarak ordunu genişlet ve dünyanın bu küresel MMO’da daha önce hiç görmediği bir eğitimli savaşçı birliğini bir araya getir.

Yalnızca güçlüler yenecek ve yalnızca zayıflar Mobile Strike’ı oynamayacak! Seçkin askeri birimler, son teknoloji sistemler ve yıkıcı saldırı araçlarıyla yanında büyüyen üssün boyutları dışında hiçbir şeyden korkmana gerek yok! Bir ittifaka katılarak ordunu genişlet ve dünyanın bu küresel MMO’da daha önce hiç görmediği bir eğitimli savaşçı birliğini bir araya getir.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Mobile Strike
Yapımcı
Epic War
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
18

Leave a Comment