Loader Droid

Loader Droid Android işletim sistemi için bir indirme yöneticisidir. Videolar, resim dosyaları, müzik, uygulamalar ve diğer tüm dosya tiplerini indirme işlemini destekler.

Öne çıkan işlevler:
Duraklatılabilen indirme işlemleri (İndirmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz)
Bağlantı koptuğu zaman otomatik duraklatma
Bağlantı sağlandığında otomatik olarak yeniden başlama
Tarayıcı ve diğer uygulamalardan linkleri yakalar
Her bir link için hangi bağlantılara izin verildiğini belirleyebilirsiniz (WI-FI, 3G gibi)
İndirilen dosyaları parçalara bölerek daha hızlı inmesini sağlar
İndirmeler programlanabilir
Zamanı geçen linkler için linkleri yenileyebilme özelliği
Kararlı, hızlı ve kullanması kolay

Standart android tarayıcısı ile yaşanan indirme problemleri gibi birçok problemi çözmenize yardımcı olur (e-kitaplar, video akışı, ses dosyaları, uygulamalar, zip dosyaları vb.)
Ayrıca favori sitenizden video akışını indirmenizde yardımcı olur (Örneğin, direkt olarak video indirilmesine izin vermeyen, sadece videoları izlemenize izin veren siteler).

Sadece Android Tarayıcınızda ilgili linkin üzerine tıklayınız ve uygulama listesinden Loader Droid’i seçiniz. Veya da Android link paylaşma işlevini seçerek de indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca yukarıdaki işlev menüsünde bulunan “artı” işaretine tıklayarak da linki manuel olarak girebilirsiniz (tek tek yazarak yada yapıştır komutu ile). Ve son olarak da indirme işlemi için Loader Droid bünyesinde bulunan tümleşik tarayıcıyı da kullanabilirsiniz, indirilebilen linkleri üzerine tıklandığı zaman otomatik olarak algılar.

Loader Droid kolaylıkla büyük dosyları da indirebilir: bu işlem sadece zaman ve hafızanızdaki boş alana bağlıdır. Loader Droid durdurulabilir indirme özelliğine sahiptir, bu yüzden bağlantınızı kaybettiğinizde ya da durdurduğunuzda endişe etmenize gerek olmaz. İndirme işlemi kaldığı yerden devam edecektir. Loader Droid belirlenen bağlantı üzerinde indirme işlemini gerçekleştirir (sadece WI-FI, WI-FI ve mobil) ve eğer bağlantı kapalı ise veya kesildiyse tüm indirme işlemleri derhal durdurulur. Böylece data trarafiğiniz hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Birçok sunucu için Loader Droid 3 parçada indirme işlemini gerçekleştirir: bazen bu durum indirme hızını 3 katına kadar artırır.

Ayrıca akıllı bir Android indirme yöneticisi olup gerek olmadıkça hiç bir kaynağı kullanmaz.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Loader Droid
Yapımcı
Dmitry Voronkevich
Kategori
Araçlar Uygulamalar
Android Sürümü
2.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
21

Leave a Comment