Let’s Fish: Balık Oyunları

2016’nın en iyi balık avlama simülatörü ve ücretsiz online oyunu olan Let’s Fish ile Balık avlamaya gitme zamanı!

Ücretsiz balık avlama oyunları (levrek avı, buzda avlama, yapay sinek avcılığı, balıkçılık sporu, büyük balık avı & daha fazlası) veya en iyi açık hava oyunları mı arıyorsun? Harika! Let’s Fish en iyi yaz-kış balıkçılık deneyimi sunuyor, böylece diğer Hobi Oyunları için artık arama yapmayacaksın. Let’s Fish ile hobiniz her an cebinizde! Balıkçılık sporu ücretsiz ve diğer 3D balıkçılık uygulamalarından daha iyi.

Yani.. Dünyanın en popüler Balıkçılık Sporu Oyununa katıl! Arkadaşlarını davet et ve yarış (somon, levrek, ton balığı, köpekbalığı, balina?) ve balıklarını topla! Sanal bir macerada açık havanın ve doğanın tadını çıkar ve dinlendirici oyunlarla çarpıcı balık avlama alanlarını ziyaret et – Üst düzey balık avlama simülatörü uygulaması ile bu mevsim bir balık avlama heyecanı yakalayın. Olta takımını kapma, gevşeme ve avlanma zamanı geldi.

Gevşe, Rahatla & Balık Avla
Her balıkçı veya oltacı işten dönünce olta takımını ve şapkasını alıp en yakın deniz kenarı veya temiz göl kenarına gitmek gibisinin olmadığını bilir. Eğer avlanma sezonu kapalıysa veya bir teknen yoksa sadece Let’s Fish’i açman yeterli! Doğanın içindeki gerçekçi sahne ile kendini balıkçı iskelesinde oturmuş, olta tutmuş, suya bakarken ve balığın yeme gelmesini beklerken bulacak ve gerçek bir balıkçı gezisine çıkmış gibi hissedeceksin.

60’tan Fazla Çarpıcı Yer
Rio Negro, Alaska, Norveç Fiyortları, Amerikan Gölleri, Güney Amerika nehirleri veya okyanusları gibi tüm kıtada farklı foto-gerçekçi mekanları gez. Her bir yerde en uygun av malzemelerini bul ve olta, ağ veya diğerleri arasında seçim yap.

650’den Fazla Balık Türü
Yayın balığı, orkinos ve ton balığı veya somon gibi küçük ve orta boy türlerden, kolekant, peacock bass ve hatta beyaz köpekbalıkları ve balinalar gibi büyük balık türlerine kadar çeşitli balıklar tut. Uygulamaya sürekli olarak yeni balık türleri ve benzersiz özellikler yüklüyoruz.

Tüm Yolu Süsle
Olta takımı çeşitlerinin tadını çıkarın. Solucan yemini çıkarın ve sinek veya yemi deneyimleyin. Let’s Fish sanal donanımı ile online balıkçılık gerçekten orijinal bir deneyim. Her balıkçının kullanmak istediği olta ve ekipmanın tamamı var: olta, kanca, misina, makara, ağ, olta yemi, öğütülmüş yem, bufflar… adını sen koy! Let’s Fish’de her şey var – “kanca, misina ve olta kurşunu”

Yarışma, oyuncu düelloları, sıralama ve turnuvalar
Arkadaşlarınla çoklu oyun modunda rekabet etmek, sıralama kazanmak, büyük balık ile gösteriş yapmak, turnuva, etkinlik veya haftasonu av şampiyonalarına mı katılmak istiyorsun? Bu ücretsiz spor oyunu ve balıkçı simülatöründe kolayca av kralı ve eksperti olabilirsin. İyi bir avlanma konumu ile birlikte iyi bir olta takımı ve stratejiye, en iyi yeme ve oltaya ihtiyacın var (diğer ekipmanları deniz, olta ve yüzey balıkçılığı için kullanmalısın).

Ne soğuk yerlerde köpekbalığı ne de küçük bir oltayla alabalık, somon veya levrek tutabilirsin.
Bir olta macerası için Let’s Fish’e katıl!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Let’s Fish: Balık Oyunları
Yapımcı
Ten Square Games: Sport Hunting and Fishing Games
Kategori
Oyunlar Simülasyon
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
64

Leave a Comment