Guns of Boom – Online Shooter

✔ Kolay ve içgüdüsel kontroller: rakiplerinizi en başından itibaren pompalıyla indirin!
✔ Sürükleyici oynanabilirlik için harika grafikler: şık seviyeler ve havalı animasyon sizi ekrana yapıştıracak!
✔ Otomatik ateş: tüm yapmanız gereken rakibi artı işaretine getirmek.
✔ Dinamik savaşlar: bir takımda oynayın ve rakibi parçalara ayırın! Savaşta ne kadar aktif olursanız ödül o kadar iyi olur!
✔ Savaş çeşitliliği: Makineli tüfeklerden, süikast ve nişancı tüfeklerine, tabancalara ve diğerlerine seçim yapılabilecek 48 silah. Her birinin benzersiz bir özelliği var: artırılmış kafadan vuruş hasarı, düşmanları yavaşlatma ve hatta sağlık emme. Oyun tarzınıza uyan bir silah bulun!
✔ Klanlar: silah delilerinden bir çeteyi toplayın, bir amblem ve ad seçin ve sunucuları yönetmeye başlayın! Klan üyelerinizle bir savaşa katılın ve rakiplere kimin patron olduğunu gösterin!
✔ Patlayıcı eğlencesi: kalbinizi attıracak ücretsiz mobil atışlar! Kuşanın silahları, askerler!

Asker!

Aksiyon dolu muharebeye bir adım uzaksın! Ağır ateş altında sakinliğini koruyabilir ve etrafında bombalar patlarken düşmanlarını indirebilir misin? Böyle bir eğlenceyle başa çıkabilir misin?! O zaman oyuna hoş geldin!
Ancak bu, alelade bir ordu değil. Sana kimse ne yapacağını ya da nereye ateş edeceğini söylemeyecek. Kendi kararlarını vermeli ve kendi muharebelerini seçmelisin. Diğer askerlerle takım ol, rakiplerini öldürmede iyi ol ve savaş alanlarında üstünlük sağla. Tüm yönlere dağılan bir hava saldırısı yap ya da rakibine doğrudan kafasından vurmak için hedef alarak güvenli bir mesafeden ateş et. Tercih her zaman senin.

Artık, bu savaşlar kendi kendilerine olmuyor! Cephaneliğe git, kendini donat ve BOOM yapmaya başla!
Koşar adım!

Guns of Boom göz alıcı 3D grafikleri ve kanı kaynatan oynanabilirliği ile ekstrem çok oyunculu bir atış oyunudur. O kadar basittir ki kediniz bile kontrolleri öğrenebilir ancak beceri kapasitesi en sıkı FPS emektarlarını bile terletecek kadar yüksektir. Çeşitli haritalarda çevrim içi PvP muharebelerine dahil olun, farklı ölümcül silahların yanı sıra el bombalarını ve sağlık setlerini deneyin. Kanepenizden kalkmadan nihai rekabetçi gerilimi tecrübe edin.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Guns of Boom – Online Shooter
Yapımcı
Game Insight
Kategori
Aksiyon Oyunlar
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
609

Leave a Comment