Gerçek Raft Hayatta Kalma

Kişisel bir gemi, bir okyanusun ortasında korkunç bir fırtınayla karşılaşır ve parçalara ayrılır. Okyanusun vahşi ve garip dalgalarından kurtulmaya çalışan büyük bir okyanusa sürüklenen küçük bir salda yalnızca bir kurtulan. Saldaki o kişinin siz olduğunuzu söylersek. Bu sal sürme görevinde hayatta kalmak için ne yapardınız? Bu gerçek hayatta kalma oyunu, sal ve çeşitli hayatta kalma görevlerinde başarılı olmalısınız.

Derin denizin ortasında büyük gemi battığı için, deniz macerası, tam bir felaketti. Salda hayatta kalırsan aç köpekbalıklarını öldürmeye hazır olursun. Korkma, sadece bu durumdan kaçmaya çalış. Kızgın ve aç köpek balıkları oradadır ve bir hata sizi öldürebilir. Şimdi, bu hayatta kalma oyunlarında yalnız kalmış birisiniz ve bu adada kaçış hikayenizi yaratın.

Şimdi okyanus akıntılarından kurtuldunuz ve sal yaparak hayatta kalabilmek için savaşacağınız aşırı yalnız bir adaya inmiş oldunuz. Gizemli adayı keşfetmeye hazır olun ve 2017’deki gerçek bir hayatta kalma kahramanı gibi tüm olasılıklara ve tehlikelere karşı savaşın. Yüzme hayatta kalma becerileri gibi farklı yaşam teknikleri uygulayarak bu survivor simülatöründe hayatta kalacaksınız. Büyük bir maceranın sizi beklediği tehlikeli, yalnız bir adada en iyi deniz macerası hikayesini oynayın. Oyun gelişmiş bir işçilik sistemine sahiptir ve zanaat ve hayatta kalma oyunları seven insanlar için ilginç olacaktır. Bu vahşi hayatta kalma simülatörü 3D’de, hayat mücadeleniz için, salınızı mümkün olduğunca çabuk ve daha rahat bir yer yaratmak için genişletmeniz gerekir. Zorlu kaçış görevleri, adanın hayatta kalmış kahramanı! Başarıyla savaşabilir ve hayatta kalabilir misin? Bütün misyonları tamamlamaya çalışın ve adada hayatta kalmaya çalışın ve denizden başarıyla kaçın. Burada hayatta kalmak basit bir görev olmayacak.

Gerçek Raft Hayatta Kalma Görevi Özellikleri
★ Zorlu hayatta kalma deneyimi
★ Savaş ve hayatta kalmak için balta, tüfek ve tabancalar kullanın
★ Okyanusun ortasında gerçek bir sal
★ Meyveleri ye, enerji kazanmak için su şişelerini topla ve topla
★ El işleri, bina ve hayatta kalma
★ Güzel Sualtı yüzme animasyonu ve sualtı hayatta kalma
★ Adasıyı keşfetmek ve inanılmaz av deneyimleri olsun

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Gerçek Raft Hayatta Kalma
Yapımcı
Zappy Studios - Action and Simulation Games & Apps
Kategori
Oyunlar Simülasyon
Android Sürümü
2.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
166

Leave a Comment