Endless Run Magic Stone 2

Ücretsiz koşu oyunu Endless Run Magic Stone’un devamı olan Endless Run Magic Stone 2’de savaşçılar geri dönüyor. Bu defa görevin ateş ve buz dünyasında geçiyor! Şeytani hırsız Nimus gölgelerden geri döndü ve diyarda bir fırtına başlattı. Agarom’un inişli çıkışlı yeşil tepeleri donmuş bir araziye dönüştü ve artık bir buz goblinleri klanına ev sahipliği yapıyor. Lav dağlarında dövüşerek ve hayatta kalarak ilerle, uçurumlarda sallan, lav şelalerinden kaçın ve yüksek skorlar için yarış!

Bir savaşçının görevi asla kolay değildir! Efsanevi bir güç ve iktidar savaşında ejderhalar, goblinler, şövalyeler ve çok daha fazlasıyla savaşacaksın! Bu zor bir görev ancak gerçek bir savaşçı, savaş kazanılana kadar asla pes etmez!

Basit rol yapma mekanikleri oynayışı zenginleştirecek ve yeni yüksek skorların peşinde koşmanı sağlayacak. Para toplayarak daha güçlü olmak için yeni silahlar ve zırhları yükselt ve yeni becerilerin ve güçlü saldırıların kilidini aç. Kılıcını, baltanı veya hançerlerini kap ve aksiyon ve savaş dolu efsanevi bir koşu macerasına başla. Endless Run Magic Stone 2’u oynamak ücretsiz; koşmanın tadını çıkar ve gerçek bir kahraman ol!

ÖZELLİKLER:
Ücretsiz oyun!
2 oynanabilir karakter: Erkek savaşı ve kadın suikastçı
Seviye atla, zırh takımları ve silahlar topla ve becerileri yükselt
Ateş ve buz elementlerinin fantezi dünyaları
Ejderhalar, goblinler, şövalyeler ve çok daha fazlasına karşı savaş
Eşsiz tek dokunmalı savaş sistemi
Harika 3D HD grafikler
Heyecan verici savaş müzikleri
Dil versiyonları: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca ve Çince

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Endless Run Magic Stone 2
Yapımcı
Selosoft Games
Kategori
Aksiyon Oyunlar
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
96

Leave a Comment