DomiNations

Biz ki ne medeniyetler, ne krallar, ne imparatorluklar gördük, Medeniyet kurmak bizim işimiz!

İlk olarak kendine barış dolu, güzel bir şehir KUR. Daha sonra modern çağlara kadar medeniyetini geliştir ve vatandaşlarına LİDERLİK ET. Bu sırada dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı SAVAŞ. Ganimetleri YAĞMALA ve Medeniyetini geliştir!

HARİKA LİDERLER!
Ulusunuzu güçlendirmek için yeni Üniversite’de, Leonardo Da Vinci, Büyük Catherine, Kral Sejong ve diğer tarihi akıl hocalarına danışın.

YEPYENİ ETKİNLİKLER!
Tarihe dayalı zaman-sınırlı eğlenceli oyunları başarıyla tamamlayıp Ulusunuzun ilerlemesi için gerekli olan ender ödülleri elde edin!

TAŞ DEVRİNDEN UZAY ÇAĞINA
DomiNations’a gel ve medeniyetini taş devrinden modern zamanlara kadar taşı. Bu görkemli ve kapsamlı oyunda her şeyin ve herkesin lideri sensin. Şehrini yaratıcı bir şekilde tasarla, dünyanın dört bir yanındaki Harikaları şehrine getir. Piramitlerden Babil’in Asma Bahçelerine, Roma’daki meşhur Kolezyumdan Stone Hedge’e kadar tüm harikaları medeniyetine katabilir, vatandaşlarına emirler yağdırabilirsin. Tarihi savaşlara katıl ve önemli kaynakları ele geçirerek medeniyetini ilerlet! Unutma, ihtiyaç duyduğun kudretin nerede olduğunu çok iyi biliyorsun!

MEDENİYETİNİ SEÇ VE ORDUNU ZAFERLERE TAŞI
Tarihteki yerini almak için 8 farklı medeniyetten birini seç. Roma, İngiltere, Çin, Fransa, Alman, Fransız, Japon, Kore ve Yunan medeniyetlerinden birini seçebilirsin, her bir medeniyetin güçlü olduğu ayrı bir yönü vardır. Bu güçlü yönleri kullanarak vandallar ve samuraylar gibi özel birlikler eğit, düşmanlarını yağmala ve şehrini geliştir!

YENİ TEKNOLOJİLER KEŞFET
Hayatta en hakiki mürşit ilimdir demiş Atamız! Sen de yeni kaynaklar araştır, yeni silah teknolojileri üret ve ekonomini geliştir. Bilimsel keşiflerle birliklerini güçlendir, onlara daha gelişmiş silahlarla saldırma şansı ver. Binalarını yükselt ve modern malzemeler kullanarak şehir merkezini ve savunmanı güçlendir. Efsanevi oyun tasarımcısı Brian Reynolds, tarihi parmaklarının ucuna getirdi! Tarih yazma sırası şimdi sende!

MÜTTEFİKLER BUL VE DÜNYA SAVAŞLARINA KATIL
Yeteri kadar güçlendin mi? Dünya savaşına katılacak yüreğin var mı? Diğer oyunculara karşı Dünya Savaşlarına katıl ve hiçbir zaman bir arada göremeyeceğin miktarda ganimet topla! Müttefiklerini iyi seç ve durdurulamaz bir İttifak kur. Ordunun potansiyelini ortaya çıkar ve tüm dünyaya meydan oku!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
DomiNations
Yapımcı
NEXON M Inc.
Android Sürümü
4.0.3 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
16

Leave a Comment